Valorant'ta mouse anlık takılıyor

shaolintao

Femtopat
Daha fazla  
Sabit olarak 200-250FPS civarında FPS alıyorum, fakat oyunu oynarken anlık 1-2 saniyeliğine mouse takılıyor ama oyun donmuyor hareket edebiliyorum. Masaüstünde dolaşırken pek bir donma takılma hissetmedim sonra belki Valorant'dan kaynaklı bir hatadır diye düşündüm CS2'ye geçtim fakat onda da takılıyor aynı şekil FPS'im 250 ama mouse takılıyor. Sebebi ne olabilir?

Mouse kaynaklı olabilir.
İşlemci, Ekran kartı veya anakart böyle bir problem yaratabilir mi? Yoksa kesin mouse midir problem.

RawInputBuffer ayarini acar misiniz?
Valorant CS2 ve Roblox'da denedim valorant ve cs2'de çok fazla takılma oluyor roblox'da biraz daha az ama onda da birkaç kere takılma oldu fakat masaüstünde dolaşırken hiçbir şekilde takılma olmuyor kafamı kurcalayan kısım da bu.

İşlemci, ekran kartı veya anakart böyle bir problem yaratabilir mi? Yoksa kesin mouse midir problem.

Valorant CS2 ve Roblox'da denedim Valorant ve CS2'de çok fazla takılma oluyor Roblox'da biraz daha az ama onda da birkaç kere takılma oldu fakat masaüstünde dolaşırken hiçbir şekilde takılma olmuyor kafamı kurcalayan kısım da bu.

Sorduğun soru arasında ne işlemcini biliyoruz, ne ekran kartını biliyoruz ne de fareni. Kimse kesin bir şey diyemez yani problem şudur diye.

İşlemci, Ekran kartı veya anakart böyle bir problem yaratabilir mi? Yoksa kesin mouse midir problem.

Valorant CS2 ve Roblox'da denedim valorant ve cs2'de çok fazla takılma oluyor roblox'da biraz daha az ama onda da birkaç kere takılma oldu fakat masaüstünde dolaşırken hiçbir şekilde takılma olmuyor kafamı kurcalayan kısım da bu.
Mouse ve islemci nedir?

Mouse ve islemci nedir?
İ3 10100F Logitech G102

Sorduğun soru arasında ne işlemcini biliyoruz, ne ekran kartını biliyoruz ne de fareni. Kimse kesin bir şey diyemez yani problem şudur diye.
Konuyu açarken hepsini doldurmuştum ama gözükmüyor yeniyim biraz buralarda kusura bakmayın. işlemci İ3 10100F ekran kartı GTX 1650 Super Mouse G102

İ3 10100F Logitech G102

Konuyu açarken hepsini doldurmuştum ama gözükmüyor yeniyim biraz buralarda kusura bakmayın. işlemci İ3 10100F ekran kartı GTX 1650 Super Mouse G102
Çoğu konuda aynı şeyi yazmışlar. Fare eski bir fare, çok hızlı çeviriyorsan algılamayabilir + kronik sorunu varmış sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı