Valorant'ta nasıl daha iyi oynanır?

yagiz55

Decapat
Daha fazla  
1.5 yıldır oynuyorum. Oyun bilgim gereği kadar yeterli rankım gümüş 3 her gün aim antrenmanı yapıyorum ama pek bir işe yaramıyor gibi. Biraz reflekslerim de kötü bunu nasıl geliştirebilirim? Örnek olarak: Orta botta 30 zor botta 10-15 arası vuruyorum botlara yeteri kadar hızlı dönemiyorum bu da antrenman programım:
3 dakika boyunca elini ısındır.
5 dakikar boyunca kafa takibi ama 15 saniyede bir bot değiştir.
5 dakika boyunca kafa vuruşu.
5 dakika boyunca solo flick.
5 dakika boyunca Duo flick.
5 dakika boyunca triple flick.
10 dakika boyunca ucan robotları patlat.
5 tekrar 100 bot.
3 tekrar kolay bot.
3 tekrar normal bot.
1 tekrar zor bot.
(1000 DPI, 0.8 sens)

1.5 yıldır oynuyorum. Oyun bilgim gereği kadar yeterli rankım gümüş 3 her gün aim antrenmanı yapıyorum ama pek bir işe yaramıyor gibi. Biraz reflekslerim de kötü bunu nasıl geliştirebilirim? Örnek olarak: Orta botta 30 zor botta 10-15 arası vuruyorum botlara yeteri kadar hızlı dönemiyorum bu da antrenman programım:
5 tekrar 100 bot.
3 tekrar kolay bot.
3 tekrar normal bot.
1 tekrar zor bot.
(1000 DPI, 0.8 sens)

Belki de sorun ekipmandadır?

5 tekrar 100 bot.
3 tekrar kolay bot.
3 tekrar normal bot.
1 tekrar zor bot.
(1000 DPI, 0.8 sens)

0.8 sens bana bayağı fazla geldi mouse için alanın çok ise 0.43 gibi daha küçük sensivityler senin için çok daha sağlıklı ve daha kontrol edilebilir uzak mesafeye daha rahat aim konulabilir olur. Ama 0.8 sens ile bile botlara yeteri kadar hızlı dönemediğini düşünüyorsan kolunu değil sadece bileğini çok çok daha hızlı bir şekilde sallamayı ve kontrol etmeyi öğrenmelisin. Bende üst düzey bir oyuncu değilim ama 1000 DPI ve 0.8 sens benim için jet hızı gibi bir şey kontrol etmeyi başarabilmeniz mucize.

1. bölüm 3. kısımdan beri oynuyorum aynı durumdan muzdaribim. 5'li veya Duo girmeni öneririm. Valorant sunucularında kolayca yaşına ve seviyene uygun takım bulabilirsin.

0.8 sens bana bayağı fazla geldi mouse için alanın çok ise 0.43 gibi daha küçük sensivityler senin için çok daha sağlıklı ve daha kontrol edilebilir uzak mesafeye daha rahat aim konulabilir olur. Ama 0.8 sens ile bile botlara yeteri kadar hızlı dönemediğini düşünüyorsan kolunu değil sadece bileğini çok çok daha hızlı bir şekilde sallamayı ve kontrol etmeyi öğrenmelisin. Bende üst düzey bir oyuncu değilim ama 1000 DPI ve 0.8 sens benim için jet hızı gibi bir şey kontrol etmeyi başarabilmeniz mucize.
Sizin Dpiniz kac?

Sens bana çok gibi geldi yücelik oldum en fazla 800 DPI 0.3 sens oynuyorum. Biraz Sens'le oynamayı deneyebilirsin uygun sensi bulmak önemli

Sens kopyalanmaz. Kendi oynayış tarzına göre sens bulmayı dene. Önce bilekten oynayarak sens bul alıştırma yap sonra dirsekten sonra omuzdan. Hangisinde daha rahatsan öyle devam et.

İlk FPS oyunun mu? Veya belki de FPS oyunları sana göre değildir. Mouse hakimiyetin, algın, refleksin, tecrübe, gamesens bunlar FPS oyunun da aimden önce gelir. Mouse hakimiyetin ve doğru sensini bulamıyorsan iyi bir aime sahip olamazsın gamesensin düşük ise önüne çıkanı vurmak dışında takıma raundu veya maçı da kazandıramazsın. Önceliğin daha Support roller de oynamak olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı