Valorant'ta özel renk eski haline dönüyor

Nexusxss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar videoyu izleyin anlarsınız oyuna girdigimde ilk 20 saniye renkli sonra soluk yani eski klasik haline dönüyor. Geri Windows tuşuna basınca tekrardan renkleşiyor. Bakın videoyu izleyin anlarsınız. Valorant'ta 1440x1080 winexp kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sağ alt tarafta simgeler çubuğunda NVIDIA GeForce'yi göreceksiniz. Ona sağ tıklayıp NVIDIA Denetim Masası'na gidin. Açılan pencerede sol tarafta birkaç seçenek göreceksiniz. Ekran bölümünde " masaüstü renk ayarlarını ayarla" diye bir seçenek var. Ona tıkladığınızda monitörünüzü ve renk ayarlarını görebileceğiniz bir sayfa açacak. Orada çözümü olmalı. Eğer bulamıyorsanız buraya oranın bir ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Dostum oradan yaptım ben zaten sorun O, ben o ayarları istiyorum ama bir sure sonra soluklasiyor ister istemez, ben bunu istemiyorum.

Dostum oradan yaptım ben zaten sorun O, ben o ayarları istiyorum ama bir sure sonra soluklasiyor ister istemez, ben bunu istemiyorum.

Anladım. Bir süre sonra soluklaşmasının sebebi siz oyundayken Alt Tab yapıp masaüstüne döndüğünüz için olabilir. Yani oyun renkleri ile Windows rekleri farklı olduğu için olabilir. Windows renklerinin yönetimini de NVIDIA'ya bırakırsanız yaptığınız ayarlar bir daha bozulmaz diye düşünüyorum.

Dostum bir şey olmaz değil mi size güvenerek yapacağım peki ya bu nedir? NVIDIA'ya mı bırakıyor her şeyi? Dostum ve bende öyle bir şey yok gibi görünüyor sebebi nedir bende NVIDIA'ya bırak yazmıyor veya Windows.

Dostum bir şey olmaz değil mi size güvenerek yapacağım peki ya bu nedir? NVIDIA'ya mı bırakıyor her şeyi? Dostum ve bende öyle bir şey yok gibi görünüyor sebebi nedir bende NVIDIA'ya bırak yazmıyor veya Windows.

Bir şey olmaz tabii ki hocam. Windows üzerinde gördüğünüz renkleri de NVIDIA üzerinden yaptığınız ayarlar gözükecek olacak olan sadece bu. Oyun içerisinde görüntü istediğiniz gibiyken Alt Tab yapınca görüntülerin normale(Windows normaline) dönmesine bahsettiğim konu sebebiyet veriyor. Attığım link biraz eski. İnternette bununla ilgili biraz araştırma yaparsanız çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir şey olmaz tabii ki hocam. Windows üzerinde gördüğünüz renkleri de NVIDIA üzerinden yaptığınız ayarlar gözükecek olacak olan sadece bu. Oyun içerisinde görüntü istediğiniz gibiyken Alt Tab yapınca görüntülerin normale(Windows normaline) dönmesine bahsettiğim konu sebebiyet veriyor. Attığım link biraz eski. İnternette bununla ilgili biraz araştırma yaparsanız çözüme ulaşabilirsiniz.

Vallahi hocam ilk defa kasam oldu hiçbir bilgim yok sana zahmet olmazsa bana yardım edebilir misin bulmamda.

Vallahi hocam ilk defa kasam oldu hiçbir bilgim yok sana zahmet olmazsa bana yardım edebilir misin bulmamda.

Hocam Valorant'ı açınca alt + F3 dener misiniz? Siz GeForce Denetim Masası'ndan özel renk ayarı yaptıysanız oyun filtresi bunu bozuyor da olabilir. Deneme yanılma yapmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı