Valorant'ta sürekli kaybediyorum

SukkraW

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba .bu sorunu 2-3 aydır yaşıyorum artık yetti. 4500+ saat CS oynadım ve ardından Valorant'a geçtim. Haliyle Aim'im iyi. Rank almak için oynattığı 10 maçın 8'i Win 1'i berabere diğeri lose. Win'lerin çoğunda 15-20+ kill var fakat beni Silver 2 attı. Hadi dedim kasarım sıkıntı yok. Kasılmıyor. 2-3 maç Win alıyorum sonraki maç efsane kişiler geliyor ekliyorum kariyerine bakıyorum adam önceki sezon immo. Bu sorunun bir çözümü yok mu?

Öncelikle merhaba. Bu sorunu 2-3 aydır yaşıyorum artık yetti. 4500+ saat CS oynadım ve ardından Valorant'a geçtim. Haliyle Aim'im iyi. Rank almak için oynattığı 10 maçın 8'i Win 1'i berabere diğeri lose. Win'lerin çoğunda 15-20+ kill var fakat beni Silver 2 attı. Hadi dedim kasarım sıkıntı yok. Kasılmıyor. 2-3 maç Win alıyorum sonraki maç efsane kişiler geliyor ekliyorum kariyerine bakıyorum adam önceki sezon immo. Bu sorunun bir çözümü yok mu?

Hocam vallahi ben derecesiz giriyorum daha fazla troll ihtimali var fakat rank derdi yok kaybedeceğim derdi yok. Kafa rahat.

Valorant oynayarak zaten büyük bir hata yapıyorsun yok yakınken bırakmanı tavsiye ederim.
Oyunda skinli silahı olan senden daha iyi vuruyor.

Öyle bir şey yok diye biliyorum hocam sadece mermi izleri avantajı var. Onun dışında değiştirmiyor skinler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oynamana bağlı olarak rank atlıyorsun. Bronz 3'ten başladım şu an altın 3 oldum. Bun sadece 4 ayda yaptım. Sürekli maç kazanmayla alakalı. Eğer takım kötüyse entry alıp takımı sen taşıyacaksın.

Hocam vallahi ben derecesiz giriyorum daha fazla troll ihtimali var fakat rank derdi yok kaybedeceğim derdi yok. Kafa rahat.

Öyle bir şey yok diye biliyorum hocam sadece mermi izleri avantajı var. Onun dışında değiştirmiyor skinler.

Nasıl yok YT'de zibilyontane recoil videoları var Ejder Vandal'la özellikle olay çok farklı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı