Valorant'ta sürekli yüksek rank oyuncular geliyor

Franksama

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta rankım Bronze 3. ama dereceli oyunlarda rakip ve takım arkadaşlarım sürekli Silver rankın üstünde geliyor. Genellikle Gold. Plat geldiği bile oluyor. Bu sorun herkeste var mı? Eğer normalde olmaması gereken bir şey ise nasıl düzeltebilirim?

Smurf hesaplarda olan bir şey bu. Smurf hesabımda oynarken gümüş yaptim hesabi 3 maç ust üste 40 vurdum Silver 3 99kp de elmas oyuncu atti karşıya. Ana rankım ( yücelik2)

Merhaba arkadaşlar. Valorant'ta rankım Bronze 3. ama dereceli oyunlarda rakip ve takım arkadaşlarım sürekli Silver rankın üstünde geliyor. Genellikle Gold. Plat geldiği bile oluyor. Bu sorun herkeste var mı? Eğer normalde olmaması gereken bir şey ise nasıl düzeltebilirim?

Valorant 2 sene oynadım ve son 3 haftadır CS:GO oynuyorum çok daha iyi CS:GO ve üstüne de 150 lira falan kazandım droplardan vs tavsiyem daha da zamlanmadan CS geçmeniz.

Mmr olayı ne kadar yüksek vurursanız o kadar yüksek vuran oyuncular gelecek maçlarına demektir.
Ama o kadar çok vuramıyorum ki rakiplerim aşırı iyi oynuyolar. 15-25 kill alabiliyorum en fazla, yine de kaybediyoruz tabi. Sürekli afk ya da 1-2 kill alan oyuncu oluyor takımda.

Smurf hesaplarda olan bir şey bu. Smurf hesabımda oynarken gümüş yaptim hesabi 3 maç ust üste 40 vurdum Silver 3 99kp de elmas oyuncu atti karşıya. Ana rankım ( yücelik2)
Çok saçma ya

Valorant 2 sene oynadım ve son 3 haftadır CS:GO oynuyorum çok daha iyi CS:GO ve üstüne de 150 lira falan kazandım droplardan vs tavsiyem daha da zamlanmadan CS geçmeniz.
Cs'nin grafiklerini beğenemedim bir türlü. 2yi bekliyorum csye geçmek için

Ama o kadar çok vuramıyorum ki rakiplerim aşırı iyi oynuyolar. 15-25 kill alabiliyorum en fazla, yine de kaybediyoruz tabii. Sürekli AFK'ya da 1-2 kill alan oyuncu oluyor takımda.

Çok saçma ya.

CS'nin grafiklerini beğenemedim bir türlü. 2'yi bekliyorum CS'ye geçmek için.

Hocam bende senin gibi 2'yi bekliyordum ama sonra izlediğim bir videoda CS2 çıkmadan başlayın bu sürede oyunu öğrenin ısının böylece CS2 ile çok daha iyi oynarsınız diyordu ve oyun senelerdir olduğu için çok iyi oyuncular var onlara da alışırsıniz diyordu bir de oyun çok daha zor hele sprey.

Yeni konular

Geri
Yukarı