Valorant'ta yabancı sunucuya geçilir mi?

enesbhc00

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F - Gigabyte RTX 4060 8 GB - Gigabyte A620M H - XPG Lancer Blade 32 GB DDR5 CL30 - KIOXIA 500 GB 1700/1600 M2 SSD - Thermaltake Versa J23 TG Kasa - XPG 650 W 80+ Bronze PSU - Seagate Barracuda 1 TB HDD
Meslek
E-Ticaret
Sürekli maçlara Allah'a kitaba sovenler geliyor ve kill alamayıp sürekli bana bela olanlar oluyor. Artık bıktım MVP olup böyle kişileri çekmekten. Yabancı server sunucularına geçmek istiyorum fakat İngilizcem yeterli değil. Nasıl kendimi geliştirebilirim yabancı server da oynamak için?

Sürekli maçlara Allah'a kitaba sovenler geliyor ve kill alamayıp sürekli bana bela olanlar oluyor. Artık bıktım MVP olup böyle kişileri çekmekten. Yabancı server sunucularına geçmek istiyorum fakat İngilizcem yeterli değil. Nasıl kendimi geliştirebilirim yabancı server da oynamak için?

Yabancı sunucudan kastığınız frankfurtmu eğer öyleyse bir İngilizceye ihtiyacınız yok yerlerin İngilizce isimlerini öğrenin yeter.

Girip kafana göre takıl, konuşmana bile gerek yok öldüğün zaman sohbetten bilgi verirsin.

Geri
Yukarı