Valorant'tan CS'ye geri dönülür mü?

Hocam ben ikisini de birden oynuyorum size de öneririm ikisi de oynanabiliyor.
Aynı anda ikisini de oynayamam diyorum hala aynı yorumu yapıyorsunuz.

Neden ikisini birden oynayamıyorsun depolama mi yetersiz?
Evet depolama yetersiz çoğu bilgisayardaki çocukluk fotoğraflarıyla dolu ve başka oynadığım hikaye oyunlarıyla dolu. Silebileceğim bir şey yok yeni ssd falan da alamam.

Merhaba, ilk popülerliğinden beri Valorant oynuyorum. Valorant çıkmadan önce CS'ciydim ancak Valorant'ı daha çok sevmiştim. Şu anda CS'ye tekrar geçmeye değer mi? Fikirlerinizi almak istiyorum.

Senin zevklerine alakalı bir şey birine Valorant daha güzel gelir diğerine CS. Bilgisayarında yerin varsa ikisini de oyna.

Aynı anda ikisini de oynayamam diyorum hala aynı yorumu yapıyorsunuz.

Evet depolama yetersiz çoğu bilgisayardaki çocukluk fotoğraflarıyla dolu ve başka oynadığım hikaye oyunlarıyla dolu. Silebileceğim bir şey yok yeni SSD falan da alamam.

Hikaye oyunlarını bitirdin mi CS aşırı yer kaplamiyor ama bir oyun için de yeni SSD alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikaye oyunlarını bitirdin mi CS aşırı yer kaplamiyor ama bir oyun için de yeni SSD alınmaz.
Zaten SSD almam üzerine yorumlar yaparsınız diye söyledim. Hikaye oyunlarını da bitirmeme de zaman var ben şuan için bir şey söylüyorum. Neyse artık neden ikisini de oynamayı seçmediğimi sorgulamayı bırakıp net bir yorum yapar mısınız?
CS mi yoksa valorant mı?

Senin zevklerine alakalı bir şey birine Valorant daha güzel gelir diğerine CS. Bilgisayarında yerin varsa ikisini de oyna.
Son zamanlarda CS oynama tutkusu oldu içimde ancak geçilir mi onu merak ettim. Geçmeli miyim?

Zaten SSD almam üzerine yorumlar yaparsınız diye söyledim. Hikaye oyunlarını da bitirmeme de zaman var ben şu an için bir şey söylüyorum. Neyse artık neden ikisini de oynamayı seçmediğimi sorgulamayı bırakıp net bir yorum yapar mısınız?
CS mi yoksa Valorant mı?

Bence Valorant'dan devam et ama çok istiyorsan CS'ye de geçebilirsin zaten CS2 falan da gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı