Valve Sebepsiz Vac Ban

Başlık için çok özür dilerim ama şu anda bilgisayarı parçalayacağım. Ne hile var ne de küfür var hiçbir şey yok ortada ama sebepsiz yere ban yedim, çok saçma değil mi? Bir de üstüne üstlük seçkin hesap niye böyle olmuş olabilir ki yazılımsal bir hata mı? Yani hep oyun sonuncusu olup gümüş olamama rağmen böyle bir saçmalık oldu. Görüşlerinizi yazarsanız çok makbule geçer...

Sebepsiz yere ban diye bir şey yoktur. Oyunda açmasan bile bilgisayarında dosyalarla oynayacak veya 3. parti programlar da ban yemene sebep olur. Bunu sabahlara kadar tartış, sana da bir yararı olmayacak. Atılan banı kaldırmazlar.

Jira'nın dediği gibi oyun dosyalarını değiştirip hile olmasa bile üçüncü parti yazılımlar kullanırsanız da ban yersiniz.

Hesabin acikken asagidaki baglantiya tiklayip ne yazdigini aktarabilir misin?

Steam Support - Sign in

Hesaba giris adini paylasma.

Sebepsiz yere ban diye bir şey yoktur. Oyunda açmasan bile bilgisayarında dosyalarla oynayacak veya 3. parti programlar da ban yemene sebep olur. Bunu sabahlara kadar tartış, sana da bir yararı olmayacak. Atılan banı kaldırmazlar.

Gecen Bluehole'in bana attigi kaziktan sonra bu kadar emin konusmaya korkar oldum :D

Evet çok haklısın ama daha yeni formatlı bilgisayar bi cs var bide 1.6 var o kadar başka bişi yok ilk başlarda hep uyarı geldi sonra bu

Ekran Görüntüsü (171).png

Hile yapmasanız bile, oyunun izin vermediği bazı yazılımlar var. Örneğin; Steam Achievement Manager, Half Life After Effects vs vs.

Geçmiş olsun, desteğe yazmakla boşuna uğraşmayın. Kaldırılması mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı