Vandy Vape Pulse 2 ve recurve Dual rda ile tat almama

SadMaster

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenim İngiltere'den " vandy vape Pulse 2 " markalı cihazı bana hediye olarak getirdi. Atomizer olarak " recurve Dual rda " (squonk box mod) mevcut.
Daha önce kısa süre podmod kullanmış ve vosol gibi bilmum markalara bir süre merak salmış biriyim fakat bu türde bir cihaz hiç deneyimlemedim.

Cihazla beraber İngiltere'den orta kalite 2 adet likitte geldi fakat ben bu likitlerden hiç aroma alamadım boş duman çıkıyor herhangi bir tat yok hafif koku var sadece. Kuzenim cihazı 1 ay kullanıp köşeye atmış kendisinin kullandığı dönemde likitlerin gayet normal olduğunu hatta bir tanesinin kendisine aşırı şekerli geldiğini söyledi ve artık likitlerin eskimiş olduğunu bozulup bozulmadığını bilmediğini söyledi. Bunun üzerinde mahallemde bulunan tabacco shoptan sıradan bir likit alıp denemek istedim ve aynı şekilde en ufak bir aroma dahi alamadım. Yanık tadı almıyor olmama rağmen belki telde problem var deyip kutudan çıkan bir kademe kalın olan telli taktım pamuğunu değiştirdim ve birkaç likitle daha deneyerek olumsuz sonuca vardım. 25-45W arasında denedim fakat yine aynı değişen bir şey yok boş duman ne acı tad ne başka bir şey.

Görsellerde en sağda bulunan benim aldığım buharist marka 0.3% 3mg/ml çikolatalı likit diğer ikisi yurt dışından gelen ve kuzenimin aylar önce kullandığı likitler.

Nerede hata yaptığımı bilmiyorum değerli desteklerinize fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 0
  • 1.jpg
    1.jpg
    255,3 KB · Görüntüleme: 0

Geri
Yukarı