Çözüldü Vanguard uygulamasından nasıl tamamen kurtulabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Efelinss0

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2 GB Ram İntel Pentium G2010 İntel HD Graphics
Meslek
Öğrenci
Vanguard'ı program ekle ve kaldırdan sildim fakat bir arkadaşım bana uygulamanın silsek de bilgisayarımıza erişimi olduğunu söyledi. Ben de bu kernel seviye uygulamadan ne yaparsam tamamen kurtulabileceğimi öğrenmek istiyorum.

Vanguard'ı program ekle ve kaldırdan sildim fakat bir arkadaşım bana uygulamanın silsek de bilgisayarımıza erişimi olduğunu söyledi. Ben de bu kernel seviye uygulamadan ne yaparsam tamamen kurtulabileceğimi öğrenmek istiyorum.
İstersen format at.🫡

Silersen erişimi olacağını sanmıyorum ama çeşitli uninstallerlar var kendimde kullanıyorum kalıntıları siliyor eğer kafanda sorular varsa extra program kurup onunla kaldır kalıntıları vesaire.

1715429575730.png

Bir sorun olmaz diyorsunuz yani.

Gömülü SYS'lerden falan bahsetti ona ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten videoları görüp Vanguard'i kaldıran insanlar harbi gereksiz kasmis. Erisimi olsun olmasin, milyon, milyar dolarlik firmalar sadece para kazanmak icin kullaniyor. Ne 3 liralik banka hesabiniz ne de Steam hesabiniza bir sey olmayacak. Kaldirildiktan sonra erisimi falan yok, sallamis. Boyle bir durumda Riot'u ceza yagmuruna tutarlar.

İnternetten videoları görüp Vanguard'i kaldıran insanlar harbi gereksiz kasmis. Erisimi olsun olmasin, milyon, milyar dolarlik firmalar sadece para kazanmak icin kullaniyor. Ne 3 liralik banka hesabiniz ne de Steam hesabiniza bir şey olmayacak. Kaldirildiktan sonra erisimi falan yok, sallamis. Boyle bir durumda Riot'u ceza yagmuruna tutarlar.

Kral bir yönden haklısında bir yönden bilgisayarda açılışla beraber açılmasının zorunluluğu, bayağı bayağı yüksek yetki alması, bilgisayarı zorlaması iyi bir sistemde bile mavi ekran verdirtmesi, sistemi yavaşlatması büyük bir şirket diye verilerimiz satılıyorken sadece büyük bir şirket diye susanlar garip :d bu saçma sistemi isteğe bağlı açıp kapatamıyorsun bile bu bile başlıca sorun, ekran görüntüsü alması da sistemi yavaşlatmakla beraber verilerimizi tehlikeye attığı açık açık ortada.

Kral bir yönden haklısında bir yönden bilgisayarda açılışla beraber açılmasının zorunluluğu, bayağı bayağı yüksek yetki alması, bilgisayarı zorlaması iyi bir sistemde bile mavi ekran verdirtmesi, sistemi yavaşlatması büyük bir şirket diye verilerimiz satılıyorken sadece büyük bir şirket diye susanlar garip :d bu saçma sistemi isteğe bağlı açıp kapatamıyorsun bile bu bile başlıca sorun, ekran görüntüsü alması da sistemi yavaşlatmakla beraber verilerimizi tehlikeye attığı açık açık ortada.

Tehlikeye atiyor atmasina da ne yapabiliriz ki hocam? Elbette Riot'un saldiriya ugramasi ve verilerin calinmasi yasanabilecek bir durum. Paranizin calinmasindan falan korkuyorsaniz bilgisayarda odeme yapmayin yeterli bence. Sirf bunlar icin oyunu tamamen kaldirmayi abarti buluyorum sahsen. Bu yapilanlari gunumuzde yapmayan firma, yazılım cok nadir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı