Vans SK8-hi Reconstruct alınır mı?

Forum mid alırım ileri zamanda istediğim ayakkabı bu ama. Şu anda geçenlerde konu açtığım reebok club C mid 2 var ama rengini ve bilek kısmı hiç hoşuma gitmedi iade etmeyi düşünüyorum onun yerine bu forum Mid'i almayı düşünüyorum. İndirim ne zaman bitiyor bir haberiniz var mı? Ve kupon var mı superstep?

Bilmiyorum hocam.

Bilmiyorum hocam.

Converse almayı düşünüyorum artık. Bu siteden almayı düşünüyorum bir problem olursa iade ederim.

İkisinden birinden almayı düşünüyorum ama ayrıyeten vans SK8-hi ve Adidas forum mid arasındada kararsızım hepsi arasında. Converse almayı düşünüyorum ama ilk başta.

Converse almayı düşünüyorum artık. Bu siteden almayı düşünüyorum bir problem olursa iade ederim.

İkisinden birinden almayı düşünüyorum ama ayrıyeten vans SK8-hi ve Adidas forum mid arasındada kararsızım hepsi arasında. Converse almayı düşünüyorum ama ilk başta.

Converse'lerde aynı yerlerden açılma yapıyor hocam. Yine de siz bilirsiniz.

Bu açılma sebebi ne? Ve engellenemez mi yani 2-3 ay sonra ayakkabı açılması normal değil. Sadece günlük kullanım için. Ha belki günlük bile değil 1 haftada 3-4 kere giyerim.

Hocam parmak uçları katlanıyor ya yürürken ayakkabınında ucu büküldüğü için her türlü açılıyor. Engellenemez. Bende vans aldım sürekli vans giyerim ama 2 ay sonra yan birleşim kısımları aralanıyor, açılıyor. İstersen haftada 1 defa giy bir şey değişmez.

Hocam parmak uçları katlanıyor ya yürürken ayakkabınında ucu büküldüğü için her türlü açılıyor. Engellenemez. Bende vans aldım sürekli vans giyerim ama 2 ay sonra yan birleşim kısımları aralanıyor, açılıyor. İstersen haftada 1 defa giy bir şey değişmez.

Vans ve Converse'lerde mi böyle oluyor şekillerinden dolayı?

Forum mid kullanıyorum şu an, yaz için pek önermem Low modeli daha uygun. Bilekleri kalın bu modelin o yüzden biraz rahatsiz edebiliyor.

Converse almayı düşünüyorum.

Blazer nasıldır?

Bu ayakkabı nasıldır? @SenpaiKangal

Son düzenleme:
Converse almayı düşünüyorum.

Blazer nasıldır?

Bu ayakkabı nasıldır? @SenpaiKangal
Hocam siz baya kararsızsınız bizim beğenip beğenmemiz veya kötü,iyi dememiz kararınızı değiştiriyorsa çok sıkıntı beğendinizi alın işte.

Hocam siz bayağı kararsızsınız bizim beğenip beğenmemiz veya kötü, iyi dememiz kararınızı değiştiriyorsa çok sıkıntı beğendinizi alın işte.

Sormayın hocam niye bu kadar kararsızım bilmiyorumda neyse. Beğendiğimi alacağım zaten olay dayanıklılık kafama takıldı 2-3 ayda açılabilecek bir ayakkabı almak istemiyorum ama çok da hoşuma gidiyor.

Bir de hocam son soru soracağım şu converslerin bileği normalinden daha mı kısa?

Yeni konular

Geri
Yukarı