Vatan Biglisayar'a Kartımı iade edip paramı alabilir miyim?

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
05.07.2014 tarihinde Vatan mağazasından elden msi gtx 750ti aldım. Ama bilgisayara taktığımda inanılmaz darboğaz yaptığını gördüm. Birazdan mağazaya gideceğim.Bunu söylesem para iade veya hediye çeki alabilir miyim?

Yoksa tam hiç kutusu açılmamış gibi paketleyip 'hiç açmadım, şöyle bir baktım kasama sığmadı, bende iade edeyim dedim' mi desem? İlla para iadesi istemiyorum hediye çeki verseler de olur zira anakart işlemci vb. alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana ekran kartını aldığın fiyatta bir çek verirler. Bu çek ile belirli bir süre içinde alışveriş yapman gerekiyor yoksa iptal olur. Üstüne para ekleyip alışveriş yapabilirsin.

2013 mü yoksa yanlış mı yazdın ?

İnternetten alınan ürün olsa tamam da, üretici firmanın sorunu değil darboğaz yapması. E çalışıyor da, defolu mal değil, ayıplı ürün değil, yardımcı olmak isterlerse eğer birşeyler yapabilirler ama.

Sana ekran kartını aldığın fiyatta bir çek verirler. Bu çek ile belirli bir süre içinde alışveriş yapman gerekiyor yoksa iptal olur. Üstüne para ekleyip alışveriş yapabilirsin.
Peki sizce ne söylesem darboğaz yaptığından dolayı verdiğimi mi? Birde ben şimdi kartı 422 liraya aldım şuan kart 450 lira olmuş.Faturamda 359 lira yazıyor +kdv.Ne yaparlar?

Daha düşük bir ücret de verebilirler. Ben kuzenime RAM almıştım bana anakartım DDR3 demişti aslında DDR2'ymiş. Sorunsuz bir şekilde değiştirdim ben.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı