Vatan Bilgisayar A24 fatura doğru mu?

malcom21206

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, vatan da Samsung A24 aldım sadece üstünde e-arşiv fatura yazan, QR kodlu bir kağıt verdi. Mail falan istemedi, telefon numaramada SMS olarak gelmedi fatura. Vergisiz telefon için zorunlu olması gereken bilgiler verdiği faturada eksiksiz yazıyor.
Bir sorun olur mu acaba?
E-arşiv faturayı nerede görüntüleyebilirim?

İş Bankası kredi kartımla aldım. 3 taksit faizsiz yapabiliyorum. Sorun olur mu vergisiz telefon için?

IMEI ne durumda?

Yazılı hocam her şey eksiksiz.

Herhangi bir sıkıntı olmaz. Fatura sizin adınıza kesildiyse ve faturada sadece bir adet ürün olursa problem yok.

Evet T.C. İsim fatura no vb her şey yazılı. Çalışan bana QR kodu gsb uygulamasından okut IMEI kendin gir dedi. Deneme amaçlı QR kodu okuttum bilgiler otomotikmen dolduruldu sorun olmaz herhalde.

Merhaba, vatan da Samsung A24 aldım sadece üstünde e-arşiv fatura yazan, QR kodlu bir kağıt verdi. Mail falan istemedi, telefon numaramada SMS olarak gelmedi fatura. Vergisiz telefon için zorunlu olması gereken bilgiler verdiği faturada eksiksiz yazıyor.
Bir sorun olur mu acaba?
E-arşiv faturayı nerede görüntüleyebilirim?

İş Bankası kredi kartımla aldım. 3 taksit faizsiz yapabiliyorum. Sorun olur mu vergisiz telefon için?

Hocam bende de qr kodlu yazan kağıt var imei tam olarak nerede yazıyor?

Geri
Yukarı