Vatan bilgisayar avantajlı fiyat ve hafta sonu indirimi

onurexs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar

Vatan'ın sitesinden kendimce bir sistem topladım. Avantajlı fiyat ile 5339 TL tuttu ve avantajlı fiyat için gerekli olan kredi kartına sahibim. Ben mağazasına gitsem. Yine aynı kredi kartıyla avantajlı fiyattan sitede yararlanıldığı gibi yararlanabilir miyim ? Hafta sonu indirim ile avantajlı fiyatı %25 indirip 4004TL ye satın alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haftasonu indirim olduğunda site üzerindeki fiyatları güncellerler, o zamanki fiyat ne yazarsa o fiyattan alırsınız.

Yani avantajli fiyat 5339 TL olsa hafta sonu bu fiyatı yüzde 25 indirim ile daha da düşmez mi mağazadan alsam?

Benim bildiğim Vatanbilgisayar Web adresine girdiğimizde sepetimize eklediğimiz ürünlerin fiyatındaki Avantajlı Fiyat zaten indirimli fiyattır. Eğer bi indirim olursa bu fark avantajlı fiyatada yansır.

evet sitede ne yazıyosa, ne görüyosanız fiyat odur. eğer indirim varsa, o yansıtılıp oraya yazılır. gördüğünüz fiyat üzerinden tekrar indirim yapılmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı