Vatan Bilgisayar Hediye Çeki Fiyatı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu adam 773 liralık "hediye" çekini 100 liraya falan satsa anlarımda. Adam çeki kendi değerinden satıyor. Hiç mi düşünmedin alan kişiyi arkadaşım? Alan kişi nasıl kâr edecek?

100 TL e 773 TL lik çeki kim satıyormuş, gösterde 5-10 tane alayım. Akıl var mantık var, ölücülüğün alemi yok. 773 TL nakit yerine geçiyor kimse yok pahasına vermez. Çok zekiyiz sanırım ?

Örneğin 773 liralık ürün alacak kişi bunu 700 liraya getirmiş olacak, daha ne istiyorsunuz ki? Ben 1700 liralık alışveriş yaptım, bunu önceden görseydim 70 liralık Wi-Fi kartımı bedavaya getirmiş olurdum.

Daha 17 yaşındaymışsın, daha yaşın tutmuyor alışveriş yapmak için hadi bakim.
Önemli olan akıl yaşta değil başta'dır. Ben bir çok alışveriş yaptım ve tecrübem var. Bir insan 773 Tl olan hediye çekişini 700 Tl niye satsın ?

Dostum bak. Bunu satmanın hiç bir mantığı yok. Ben senin yerinde olsaydım kendim kullanırdım. Ha sakın yanlış anlama satışını baltalamak istemem. Fakat bu satış mantıksız. Kendin kullan o çeki daha iyi olur. Hadi eyvallah...

Pazarlık payı yok demedim, Ankara içinden alıcı olan teklifini yapsın. Saçma sapan olmaması şartıyla.

Hocam en iyisi siz o çekle ürün alın. Aldığınız ürünleri setin daha mantıklı olmaz mı ?

Gerçekten rezillik. Adam sattığına pişman olacak. Senin eline Vatan Bilgisayar'da tost makinesinden tut ekran kartına, ondan tut tüm telefonlarda geçerli olan 773 liralık hediye çeki geçse kaç liraya satarsın, söyle bakayım?

Önemli olan akıl yaşta değil başta'dır. Ben bir çok alışveriş yaptım ve tecrübem var. Bir insan 773 Tl olan hediye çekişini 700 Tl niye satsın ?
Sen önce bir üniversiteye gir bitir, ikinciyi iyi oku ardından master yap. Askerliği de aradan çıkarıp, işe gir ondan sonra yine konuşalım. Yaş baş olayını.

Hocam en iyisi siz o çekle ürün alın. Aldığınız ürünleri setin daha mantıklı olmaz mı ?

Hocam nakit lazım, konuda da dediğim gibi de çek yakın bir arkaşıma ait.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı