Vatan Bilgisayar iade şartları nedir?

adasdf

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı almayı planlıyorum vatandan. Diyelim ki aldım kasaya taktım ve cihaz çalışmadı. 14 gün içerisinde direkt iade edebiliyor muyum? Hepsiburada ve Amazon'da böyle bir olay var diye biliyorum. Vatan da da böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı almayı planlıyorum vatandan. Diyelim ki aldım kasaya taktım ve cihaz çalışmadı. 14 gün içerisinde direk iade edebiliyor muyum? Hepsiburada ve Amazon'da böyle bir olay var diye biliyorum. Vatan da da böyle mi?
Vatanın iade kanunu okumana gerek yok çünkü ben onlara uyarak iadeye gittim, yok kişisel ürün kutu açıldı falan diyip geri gönderdiler. İade asla olmuyor ancak servis işini hallediyorlar 1 buçuk hafta sonra eline veriyorlar o da bazen sorunlu ürünü serviste bekletip gerisin geriye gönderiyorlar. Vatan güvenilir bir satıcıdır yıllardır alışveriş yaparım, sana önerim vatandan aldığın ürünü aç bak görevlinin yanında. Hatta ekran kartını görevlinin yanında taktırabilirsin. Ben bi ara kasa alacaktım parasını ödemiştim görevlinin yanında içime sinmedin çıkarttırdım kasanın ayağı yoktu kutunun içinde aradık orda da yoktu. Bana yenisini getirdi o ürünün fotosunu çekip firmaya yolladı

Yeni konular

Geri
Yukarı