Vatan Bilgisayar iş görüşmesinde ne sorulur?

onurlu sorular

Hectopat
Arkadaşlar, Vatan'a iş görülmesine gideceğim biraz uzak yere. Çalışmak için yol ücretini falan karşılıyorlar mı? Yan haklar neler? SSK, yemek, yol vb. mülakatta ne sorulur fikri olan var mı? Biraz taktik verin lütfen. Bilgisayar bilgim az ama bilgisayar montajı, tamiri yaparım donanım olarak.
İş bölümümü var kasiyer satış gibi yoksa market gibi herkes her yerdemi

Eğer ki olsaydı sorulara pek maruz kalmazdınız.
İş deneyimlerinizden bahsetmenizi isteyecekler, mümkünse profesyonel olan işlerden bahsedin. Teknoloji ve yabancı dil konusunda kendinizi şişirmeyin çünkü bir gün ortaya çıkıyor.
Ürün hafızanız ve çeşitliliğiniz olarak kolay öğrenen birisi olduğunuzu vurgulayın.
Kendinizi pazarlayın yani sizi işe almaya ikna edici konuşun sanki birine TV satıyormuşcasına.

Eğer ki olsaydı sorulara pek maruz kalmazdınız.
İş deneyimlerinizden bahsetmenizi isteyecekler, mümkünse profesyonel olan işlerden bahsedin. Teknoloji ve yabancı dil konusunda kendinizi şişirmeyin çünkü bir gün ortaya çıkıyor.
Ürün hafızanız ve çeşitliliğiniz olarak kolay öğrenen birisi olduğunuzu vurgulayın.
Kendinizi pazarlayın yani sizi işe almaya ikna edici konuşun sanki birine TV satıyormuşcasına.
Telefonda samsunga ses sisteminde sony e pc de caspra güvenirim başkada bilgim yok kariyer sitesini bilgisayar yazılım ve donanımlarına ilgim var dedim fakat html biliyorum sadece fazla işlemci markası falan bilmem

Şahsen benim görüşüm Vatan da sırada personeller sadece kendi bulundukları bölgedeki ürünleri biliyor. hiçbirinin fazla bilgisi yok. Kabul edilebilirsin fakat senin gibi çok insan çağrılıyor.

I

Şahsen benim görüşüm Vatan da sırada personeller sadece kendi bulundukları bölgedeki ürünleri biliyor. Hiçbirinin fazla bilgisi yok. Kabul edilebilirsin fakat senin gibi çok insan çağrılıyor.

Anladım şöyle oldu dün aradılar pazartesi görüşmeye çağrıyoruz dedi kadın pazarteside işim vardı başka gğn olur mu dedim sadece pazartrsi günleri görüşüyoruz dedi haftaya dedim acill dedi uygun olduğunuz için gelmenizi isterdim dedi bende bugün iptal ettim şimdi arayıp söyleceğim görüşelim diye

Anladım şöyle oldu dün aradılar pazartesi görüşmeye çağrıyoruz dedi kadın pazarteside işim vardı başka gğn olur mu dedim sadece pazartrsi günleri görüşüyoruz dedi haftaya dedim acill dedi uygun olduğunuz için gelmenizi isterdim dedi bende bugün iptal ettim şimdi arayıp söyleceğim görüşelim diye.

Umarım istediğin gibi olur da alınırsın. Aklıma başka soru gelmedi bilenler de yardımcı olur.

Geri
Yukarı