Vatan Bilgisayar sistem toplar mı?

Ahmet28200

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda PC almayı düşünüyorum Vatan Bilgisayar'a gitsem parçaları söylesem oradan sistem toplarlar mı? Toplarlarsa da gün içinde teslim ederler mi 1-2 gün bekletirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda PC almayı düşünüyorum Vatan Bilgisayar'a gitsem parçaları söylesem oradan sistem toplarlar mı? Toplarlarsa da gün içinde teslim ederler mi 1-2 gün bekletirler mi?

Hocam Vatan'da fiyatlar çoğu zaman kazık oluyor bence başka yerlerden alın Gaming.gen, GameGaraj veya GençerGaming gibi.

Toplar ve 1-2 gun surmez, montajlayip verilir ama saglam kazik yiyebilirsiniz. Magaza fiyati, internet fiyatina gore pahali oldugundan yani. Yoksa senin bilginle soyleyip toplaman biraz daha azaltir kazigi.

Toplanır fakat indirim zamanında olmalı, yoksa oldukça pahalıya denk gelebilir.
Zamanında sistem toplarken araştırma yapmıştım, o zamanlar Vatan'da OEM indirimleri vardı ve fiyatlar dışarıda ki siteler ile aynı fiyatlara denk geliyordu. Bende gidip mağazasından toplatmıştım sistemi.
Mağaza da istediğim işlemci olmadığı için başka mağazadan sipariş vermişlerdi. 1 gün sonra arayıp işlemcinin geldiğini söylediler ve orada sistemi toplayıp teslim etmişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı