Vatan Bilgisayar webe özel olan OEM kasa mağazadan alınabilir mi?

Ben vatana gittiğim zaman internet fiyatından mağazada verilebiliyor eğer ellerinde stok varsa çalışanlarla da konuşursan bence halledebilirsin.

Sence vatan da hangi OEM sistem güzel F p olarak bütçe 23 24 k

2 defa mağazalarına gittim farklı yerler iki yerde de çalışanlar aynı şeyi söyledi yani zaten çalışanların derdi satış yapmak internet fiyatı üzerinden veriyorlar.

Yani teslim alabiliyor muyum web e özel olsa da magazadan almak mümkün mü?

Açıkçası takip etmiyorum sistemleri ve vatan bu tarz şeylerde pahalı diye biliyorum. İnce hesap gibi yerlerde uyguna sistem dizebilirsin veya YouTube'da Donanım Arşivi güzel sistemler paylaşıyor indirimli onları takip edebilirsin.

Yani teslim alabiliyor muyum web e özel olsa da magazadan almak mümkün mü?

Ellerinde stok varsa neden olmasın ama stok olmayabilir de.

Geçen ay hazır sistem değil de parça parça aldım ben anakart, işlemci, ram, M.2 SSD, sıvı soğutucu, kasa toplam 6 ürünün 5 tanesi web'e özel fiyattı oradaki arkadaş merkezden fiyat onayı almam lazım dedi 10-15 dakika bekledik onaylandı ve web'e özel fiyattan aldım.

Geçen ay hazır sistem değil de parça parça aldım ben anakart, işlemci, ram, M.2 SSD, sıvı soğutucu, kasa toplam 6 ürünün 5 tanesi web'e özel fiyattı oradaki arkadaş merkezden fiyat onayı almam lazım dedi 10-15 dakika bekledik onaylandı ve web'e özel fiyattan aldım.
Web e olan ürunleri magazadan ayni fiyattan almak mümkünmü yanii

Aldım işte merkezden fiyat onayı istediler biraz bekledik onay gelince aldım. Ürünlerin toplam fiyatı vatan sitesinde örneğin 24.500 gibi bir rakamdı merkezden de onay geldikten sonra mağazadan da aynı fiyata aldım.
Hmm güzel knk sen bilirsin vatanda güzel dedigin oem sistem varmı 4060 lı fln i5 12 400f nasıl misal

Yeni konular

Geri
Yukarı