Vatan Bilgisayar'dan Banka Kartı ile Alışveriş

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Ailem kredi kartı kullanmıyor, bu yüzden Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar toplarken yine de taksitle istiyorum ama kredi kartı olmadan yapılamaz mı? Bartın'da yaşıyorum şehirde Vatan Bilgisayar yok, Zonguldak'ta var. Oraya babamla birlikte gitmem 2 saat. Vatan Bilgisayara girmem en fazla 1 saatimi ve geri gelmem derken eve gelişi 5 saat oluyor. Bu yüzden banka kartıyla filan olmaz mı benim işim?

Ekleme yapayım İninal kart sahibiyim bununla taksit falan olmaz sanırım ama olursa eğer bunu da kullanabilirim.

Eğer gidip taksit ödeyip gelmeden olmazsa sıkıntı yok ayda bir kez gider gelirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
BKM Express kullanabilirsin.

Toplayacağın sistem kadar bankaya kredi için başvur. Nasıl olsa her türlü ödeme yapacaksın. 50 - 100 TL fazla olur ama mecburen olursa yapacak bir şey yok. Ödemesini daha kolay yapmış olursun. Bazı bankalar dilersen kredi için hesaptan bile çekiyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı