Vatan Bilgisayar'dan şimdi alış veriş yapabilir miyim?

Başlarında durduğun sürece 'Şunu şurdan geçirin.' filan diyebilirsin. Ama parçaların kutularının, garanti belgelerinin ve içinden çıkan ek aparat vs. gibi şeylerin eksik olmadığına emin olun. Topladıktan sonra cihazı orda çalıştırmalarını isteyin. Eve gidince bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. :D
Tamamdır hocam o zaman götürürüm mağazaya. :D

Ben henüz düzensiz bir şeyleri ile karşılaşmadım. Eğer montajı yapabiliyorsanız kendiniz yapın. Ancak ben ilk kez AMD işlemci aldığımdan orada yaptırmıştım. Korktum iğnelere bir şey olacak diye. Ama sorunsuz bir şekilde teslim ettiler bana. Bir sorun olursa da gidip söyleyebilirsin. Ayrıca eski HDD'mi monte etmelerini istedim sağolsunlar onu da yaptılar. Bir sorun yok.

GencKlavye, ben başında durmak istediğimde izin vermediler ama?
Benim de korkum o açıkçası. Aldığımız sistemi çalıştıramadan bozmayalım. :D

Bence bir sürü video var bilgisayar montajı ile ilgili ona bakarak yap.

Sonuç olarak aldığın parçaların montajını yapmak başka bir şeye benzemez. :)
Orası öyle tabi ama daha önce hiç yapmadığım bir şey olduğu için güvenemiyorum kendime açıkçası.

Kendin pişir kendin ye hesabı.:)
Aynen öyle. :) Parçaları tek tek çıkarıyorsun kutusundan o esnada sıfır ürünün kokusu bile başka oluyor. :) Sonra kendine bir yol haritası çiziyorsun montajı nasıl yapsam gibisinden, sanki Amerika'yı yeniden keşfediyorsun o kadar heyecanlı. :)

Bulunduğunuz şehirdeki en kapsamlı mağzaya gitmenizi öneririm. Ben söğütözü vatan'a gidip toplattım mütiş şekilde toplamış kablo saklamayı adam mesleğinin hakkını veriyor. Küçük mağzadakiler iyi toplamıyor geçen bi arkadaşımız pcsini atmıştı poweri ters falan çevirmişlerdi. En iyisi büyük mağzalara gitmek.

Bulunduğunuz şehirdeki en kapsamlı mağzaya gitmenizi öneririm. Ben söğütözü vatan'a gidip toplattım mütiş şekilde toplamış kablo saklamayı adam mesleğinin hakkını veriyor. Küçük mağzadakiler iyi toplamıyor geçen bi arkadaşımız pcsini atmıştı poweri ters falan çevirmişlerdi. En iyisi büyük mağzalara gitmek.
Bulunduğum şehirde tek mağazaları var. Umarım iyi yapıyorlardır. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı