Vatan'da Pc Toplattırma

Anıl Yılmaz

Hectopat
Arkadaşlar, vatan bilgisayarın internet sitesinden aldığımız bilgisayar parçalarını vatan şubesine gidip montajını yaptırabilir miyim? Yapıyorlarsa da ücretli mi ücretsiz mi? Nasıl olduğunu söylerseniz sevinirim.

Bu başlık altında bende bir soru sorabilir miyim? :)
Bizim internet üzerinden toplayıp sepete eklediğimiz sistemi, Vatan Computer'e gidince biz yeniden mi topluyoruz orada?
Sanırım bizim hesabımızı açtırıp sepete bakmıyorlar. :D

Bizim internet üzerinden toplayıp sepete eklediğimiz sistemi, Vatan Computer'e gidince biz yeniden mi topluyoruz orada?

Yardımcı olmak isterdim. Ama bu konuda bende sizin kadar bilgisizim. Umarım forumdaki diğer arkadaşlar yardımcı olur.

İnternetten sipariş verdiyseniz, ürünleriniz size ulaştıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar'a faturanızla birlikte gidip ücretsiz olarak montaj yaptırabilirsiniz.

Ben internet üzerinden sistemi toplayıp, direk orada peşin olarak satın alıp, montajını yaptırıp, eve götürmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum? :D
Dediğiniz şöyle olur. İnternetten alacağınız ürünleri seçersiniz. Bir Vatan Bilgisayar'a gidersiniz. Ordan ürünleri satın alıp montajını yaptırırsınız.

Ben internet üzerinden sistemi toplayıp, direk orada peşin olarak satın alıp, montajını yaptırıp, eve götürmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum? :D
Alacağınız parçaların isimleri bi not kağıdı yazıp görevliye verin onlar kutuları getirip önünüze koyarlar sizde satın alıp montajını yaparsınız. Yalnız büyük bir şubeye gidin küçük şubelerde HDD stokta yok vs diyip sistemi biraz değiştirelim diyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı