Vatan'dan alınan bilgisayarda işlemcide hata olabilir mi?

Güç tüketiminde 8.4 W yazıyordu bende o sandım o değil mi? Bu arada AMD Software var bende MSI Afterburner yok. Yani ben pek anlamam bu PC işinden de o yüzden yanlış bir şey dediysem kusura bakma.
Evet, güç tüketimi olması lazım, işlemci kullanımı % kaç peki, çünkü 8.4W çok çok düşük bir değer, en dandik oyunlarda bile 25-30 W çeker normalde, eğer gerçekten 8.4W ise işlemciniz hiç kullanılmıyor gibi bir şey. AMD Software arayüzünü bilmiyorum ama muhtemelen oyun içindeki değerleriniz değil bunlar değil mi?

Bu videodakileri uygular mısın ve CPU Power için de videodaki aynı işlemleri yapar mısın.
Bir de CS'de çalışmıyor bu program, bu yüzden Valorant'ta deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, güç tüketimi olması lazım, işlemci kullanımı % kaç peki, çünkü 8.4W çok çok düşük bir değer, en dandik oyunlarda bile 25-30W çeker normalde, eğer gerçekten 8.4W ise işlemciniz hiç kullanılmıyor gibi bir şey. AMD Software arayüzünü bilmiyorum ama muhtemelen oyun içindeki değerleriniz değil bunlar değil mi?

Bu videodakileri uygular mısın ve CPU Power için de videodaki aynı işlemleri yapar mısın?
Bir de CS'de çalışmıyor bu program, bu yüzden Valorant'ta deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyundayken açamıyordum şimdi oyun oynarken açtım da 15 W oldu işlemmci de%45 50 falan kullanılıyor.

Oyundayken açamıyordum şimdi oyun oynarken açtım da 15 W oldu işlemmci de%45 50 falan kullanılıyor.
Yine işlemci tabanlı bir oyuna göre düşük, bir yerden ayar yapıp güç tasarrufu moduna falan almış olabilir misiniz?

Geri
Yukarı