Vatan'dan mı alayım istediğim şeyi Bimeks'ten mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lannister

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2 mağazadan da alacağım ürün ve ürünün fiyatı aynı. Bimeks evime daha yakın ama Vatan da çok uzak sayılmaz. Önerilerinizi bekliyorum.

Alacağınız ürün nedir?

Ne alacağım önemli mi ki? Bu arada Vatan'da fiyat İnternete Özel yazıyor. Bimeks'te böyle bir şey yok. İnternete özel olacağına göre mağazada fiyat daha fazladır sanırım? Bimeks'te internette yazan fiyatın aynısı olur sanırım mağazadaki? Bu arada @Egemen yardımlarınız için teşekkürler tüm iletilerime cevap veriyorsunuz.

Rica ederim. İkisinde de fiyat değişiyor mağazaya gidince. (İstisnalar haricinde.) Vatan'da internete özel fiyat yazıyorsa mağazaya gittiğinizde fiyat değişecektir. Bimeks'te belki aynı fiyatı görürsünüz ancak her gittiğimde daha pahalı fiyatla karşılaştım ben. Garanti açısından sormuştum ürünü. :)

Peki kaç TL fiyat değişir mağazada?

Ben bir modem almıştım Technopat konusu da var. Amcamların modemi sıkıntı çıkarmış. Ben onlara benim şuan kullandığımı verip kendime yeni bir modem almak istiyorum. (NetMaster modemimi çevremdekiler pek beğenmedi. Benim şuan bir sorunum olmamasına rağmen modem arayüzü zor. ASUS'un modem arayüzü hem Türkçe hem kolay. Hem de ASUS kalitesi) Bu Vatan linki: http://www.vatanbilgisayar.com/dsl-n10e-150mbps-kablosuz-n-adsl2--4-port-modem.html Bu da Bimeks: Asus DSL-N10E 150Mbps Kablosuz-N Adsl2+ 4 Port Modem Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks Ne yapmalıyım? @Egemen

Almışken çift antenli DSL-N12E modelini almayı düşünür müsünüz ? Çekim açısından daha iyi olacaktır. Mağazayı arayıp sormaktan başka bir şey demek doğru olmaz fiyat konusunda. Çok aşırı bir fark olacağını düşünmüyorum ama bu fiyatta bir ürün için.

Şimdi ben o dediğiniz modemi alamam. Babam TTNET'in faturaya dahil modemlerinden alalım diyor 94 TL'ye. Ben kendi bildiğim ve beğendiğim modemi almak istiyorum. O yüzden mağazada acaba kaç TL fark olur? 5 TL falan ise sorun olmaz ama 20 TL farka ikna edemem babamı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı