Coskuncsk

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, 3 adet monitörum var ama hiçbirinde HDMI girişi yok, hepsi VGA girişli ve sadece onboard ekran kartımın VGA çıkışı var. RX 460'ta ise HDMI ve DVI çıkışları var. Ama ben sadece bir monitörle oynayacağım diğerleri boşta kalacak ve masaüstünde ekranları genişleteceğim.

1- Bir ekranımı onboard ekran kartından VGA ile bağlasam bir sorun olur mu veya FPS kaybeder miyim?

2-"HDMI to VGA" aparatı ile bağlasam bir gecikme veya sorun olur mu?

3- Aynı şekilde "DVI to VGA" aparatı ile bağlasam bir gecikme veya sorun olur mu?

4- Çeviriler yüzünden çözünürlük kaybı yaşar mıyım?

5- Bu üç ekranı da birini onboard ekran kartından diğer ikisini de RX 460'tan bağlasam üçünü de aynı anda kullanabilir miyim?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın.

Up

Onboard normal ekran kartı takılı iken çalışmaz diye biliyorum, aparat sorun çıkarmaz tabi kalitesine de bağlı.

Onboard ekran kartını kullanamazsın. Kullansan bile fps çok düşer çünkü ekran kartını iptal etmiş olursun.
Rx 460 dvi d var diye biliyorum. Yani onu vga ya ceviremezsin. Sadece dijital görüntüyü destekler.
Hdmi girişini kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı