VGA to HDMI dönüştürücüler nasıldır?

KadirCan27

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi, ben VGA çıkışlı olan PC'yi HDMI girişi olan monitöre bağlamak istiyorum. Böyle dönüştürmek mümkün mü acaba? VGA to DP'ta olabilir. İnternette biraz araştırdım ama bir şey bulamadım. Deneyimi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben geçen gün VGA monitörü HDMI kasaya bağlamak için dönüştürücü aldım adam bana bunun VGA kasalı HDMI monitörlü dönüştürücüsünü gösterdi. Yani var hocam yapabilirsiniz.

İş görür hocam ama ses destekli alın eğer lazım ise bazıları sesi aktarmıyor.

Ben HDMI çıkışlı laptopumu VGA girişli monitörüme çevirici ile bağladım. Görüntü geliyor. Ben en fazla 85hz kullanıyorum monitörümü.
Daha önce bende onu kullandım. Sıkıntı olmuyor. Vga'dan HDMI dönüştürürken sıkıntı. İnternette VGA to HDMI yazınca yine HDMI to VGA çıkıyor.

İş görür hocam ama ses destekli alın eğer lazım ise bazıları sesi aktarmıyor.
Önerebileceğin herhangi bir marka var mı peki hocam? Bulamadım ben. Genelde HDMI to VGA var.

Hocam ben geçen gün VGA monitörü HDMI kasaya bağlamak için dönüştürücü aldım adam bana bunun VGA kasalı HDMI monitörlü dönüştürücüsünü gösterdi. Yani var hocam yapabilirsiniz.
Büyük mağaza mıydı peki hocam? Vatan Media Markt gibi?

Ben aldım çalıştıramadım çalışsa bile görüntü düzgün olmuyor.
Teşekkür ederim hocam.

Daha önce bende onu kullandım. Sıkıntı olmuyor. Vga'dan HDMI dönüştürürken sıkıntı. İnternette VGA to HDMI yazınca yine HDMI to VGA çıkıyor.

Önerebileceğin herhangi bir marka var mı peki hocam? Bulamadım ben. Genelde HDMI to VGA var.

Büyük mağaza mıydı peki hocam? Vatan Media Markt gibi?

Teşekkür ederim hocam.
Yok hocam düz bilgisayarcı

Ugreen VGA to HDMI kaliteli markadır. Fiyatı biraz tuzlu. Evet çok seçenek yok olanların çoğunda da tam tersini gönderiyorlar. Hepsi de aynı ürün sadece markasını değiştiriyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı