VGA ve D-SUB IN Girişi Aynı mıdır?

Mr Meraklı

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
VGA kablo ile kullanabilirsin.

Linkteki monitör senin için gereksiz pahalı. İhtiyacın yok ona daha ucuz bir şey alabilirsin.
Affedersin fakat sistemimi yaz sonuna kadar yükselteceğim(ram+GPU vs.)yani böyle düşünmeden acemice yapacak biri değilim keşke sadece soruma cevap verseydiniz.
VGA kablo ile kullanabilirsin.
Teşekkürler, bu arada 75 HZ olarak kullanabilir miyim? yoksa 60 mı olur?

Affedersin fakat sistemimi yaz sonuna kadar yükselteceğim(ram+GPU vs.)yani böyle düşünmeden acemice yapacak biri değilim keşke sadece soruma cevap verseydiniz.

Teşekkürler, bu arada 75 HZ olarak kullanabilir miyim? yoksa 60 mı olur?

Acemice yapacak biri olmasan vga şöyle mi böyle mi demezsin. Ben de yanlış birşey alma diye uyarmak istedim fakat tavırlar havalar 1500. sen bu kafayla vgayı 75 değil 1500hz kullanırsın.

Acemice yapacak biri olmasan vga şöyle mi böyle mi demezsin. Ben de yanlış birşey alma diye uyarmak istedim fakat tavırlar havalar 1500. sen bu kafayla vgayı 75 değil 1500hz kullanırsın.
Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır fakat kişinin işine yaramayacak bilgiyi almasını (cevabınız gibi) doğru bulmuyorum.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır fakat kişinin işine yaramayacak bilgiyi almasını (cevabınız gibi) doğru bulmuyorum.

Ben senin daha sonra yeni sistem toplayacağını nerden bilebilirim arkadaşım? Mevcut sistemini göz önüne alarak uyardım. Kötülük etmişiz. Bu forumda da kimse kıl aldırmıyor maşallah. Adam başımıza şair kesildi atasözü sallıyor durduk yere. Bu kadar öğrenme arzun vardı Google da arataydın ne diye üşenmeden buraya konu açtın? Buna da kırk tane laf yetiştirirsin şimdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı