VGN Dragonfly F1 Pro Max Click sertliği

Mekzo

Centipat
Mouseyi satın aldım ancak elime ulaştığında sol click sağ clicke göre daha sert. Sağ click yumuşak ve clicki baş parmağımla çektiğimde geliyor, geliyordan kastım oynuyor ama sol click hem sert hem de onda sabit şekilde duruyor.

Mouseyi hafif salladığımda içinden çok küçük tıngırtı geliyor ama bu normal olabilir fakat sağ click sol clicke göre bana biraz anormal geldi mouseyi kullanan arkadaşlardada aynı mıdır?

Mouseyi göndermeli miyim yoksa normal bir durum mudur?

Bunu sağ clicke bastığımda sanki altında bir şeyin oynadığını fark ettiğimde anladım.

Son düzenleme:
O senin alışkanlığınla alakalı dostum. Bu şuna benziyor küçük bir telefondan sonra büyük telefonun daha çok büyük gelmesi ve sonrasında onu da küçük bir telefon olarak görmek.
Bu senin diğer farene uyguladığın kuvvetle uyuşmadığı içindir. Birkaç gün sonra alışacağına emin ol.

O senin alışkanlığınla alakalı dostum. Bu şuna benziyor küçük bir telefondan sonra büyük telefonun daha çok büyük gelmesi ve sonrasında onu da küçük bir telefon olarak görmek.
Bu senin diğer farene uyguladığın kuvvetle uyuşmadığı içindir. Birkaç gün sonra alışacağına emin ol.
Orasını bilemeyeceğim. Aynı hissiyatı vermiyor clickler. Bir kaç kişiye de sordum bende böyle sorun yok diyorlar. İçinden sallanma sesinden anlaşılıyor bir şeyler olduğu ve sağ click sol clicke göre daha hafif esnek göndereceğim ardından bakacağız ne olup olmadığına.

Geri
Yukarı