VGN F1 Pro vs VGN F1 Pro Max vs G PRO X Superlight

emirhaNz1

Picopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlayacağınız üzere şu anda 3100 TL bütçem var. 200 TL daha biriktirip Logitech G PRO X Superlight mı alayım yoksa Wraith VGN dragonflu F1 Pro mu yoksa Wraith Dragonfly F1 Pro Max mi alayım? Linklerini şöyle bırakıyorum.
Vgn Dragonfly F1 PRO 2399 TL.
Vgn DragonFly F1 PRO MAX 2799 TL.
Logitech G Pro X Superlight 3399 TL.
Araştırdığımda herkes F1 Pro'yu Pro Max'e tercih ediyor çünkü Pro Max'le aralarında sadece saat farkı var ve Pro Max daha ağırmış onunda resmini söyle bırakıyorum.
Sizce hangisi G PRO X'in bilgilerini atmadım zaten fareyi bilen biliyor.

Dosya Ekleri

• mouse öneri.png
    mouse öneri.png
    272 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktan da anlayacağınız üzere şu anda 3100 TL bütçem var. 200 TL daha biriktirip Logitech G PRO X Superlight mı alayım yoksa Wraith VGN dragonflu F1 Pro mu yoksa Wraith Dragonfly F1 Pro Max mi alayım? Linklerini şöyle bırakıyorum.
Araştırdığımda herkes F1 Pro'yu Pro Max'e tercih ediyor çünkü Pro Max'le aralarında sadece saat farkı var ve Pro Max daha ağırmış onunda resmini söyle bırakıyorum.
Tutuşunuz Claw hariciyse F1 Pro, Claw ise VXE R1 Wireless Mouse derim ben. Ağırlık sorun olmaz, şarjı fazla gitsin derseniz de Pro Max versiyonları da alınabilir ki bence 6 gram fazla hissedilmez.

Peki VXE R1 Wireless'la VGN F1 Pro arasında ne fark var 2199 TL biri diğeri 2399 TL tutuş claw falan değil tutuşuma çok dikkat etmiyorum oynadığım oyun Valorant Fortnite CS. Hangisi daha iyi olur?
Asıl fark şekilleri işte. Onun dışında sadece kullanılan switch -ikisindeki de birbirine çok yakın kaliteli switchler, seslerinde fark olur biraz- ve mouse tekerleğinde birisi normal switch diğeri tekerlek switchi kullanıyor diye biliyorum. Dediğim gibi tutuşun Palm ve Fingertip ise F1 Pro - Pro Max, Claw ise R1 Pro - Pro Max alman önerimdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnceleyebilirsin.

G PRO X artık alınmaz.
Şahsen F1 Pro alana kadar Max olan için fiyat farkını veriridim.
VXE R1 serisi de bakılabilir.

Peki şimdi bende 3100 TL param var şu anda hangisini önerirsin? VXE R1 Pro Max Mİ yoksa VGN F1 Pro Max mi? Pro Max bir de az daha ağır sizce Pro mu alayım

Asıl fark şekilleri işte. Onun dışında sadece kullanılan Switch -ikisindeki de birbirine çok yakın kaliteli Switch'ler, seslerinde fark olur biraz- ve mouse tekerleğinde birisi normal Switch diğeri tekerlek Switch'i kullanıyor diye biliyorum. Dediğim gibi tutuşun Palm ve Fingertip ise F1 Pro - Pro Max, Claw ise R1 Pro - Pro Max alman önerimdir.

İnceleyebilirsin.

Ya tutuş şeklini boş verelim 3100 TL em var hangisin önerirsiniz?

Ya tutuş şeklini boş verelim 3100 TL em var hangisin önerirsiniz?
İkisi arasında başka fark yok denecek kadar az diyorum. Mouseda tutuş şeklini boş verelim ne demek hocam, en önemli şeylerden biri bu. O zaman oo piti piti yapın seçin kafanıza göre. İyi akşamlar...

Son düzenleme:
İkisi arasında başka fark yok denecek kadar az diyorum. Farede tutuş şeklini boş verelim ne demek hocam, en önemli şeylerden biri bu. O zaman oo pititi yapın seçin kafanıza göre. İyi akşamlar...

Hayır şimdi trip atmayın :) Ben sadece farklarını merak ediyorum tutuş olarak sıkıntı yaşamam bana göre performansı önemli aralarındaki performans farkları nelerdi tutuş haricinde

G pro x eskiden iyidi ve rakipsizdi şimdi ise çok daha iyi alternatifleri var.

G PRO X eskiden iyiydi ve rakipsizdi şimdi ise çok daha iyi alternatifleri var.

Anladım ama biz fiyata çok yanılıyoruz benim aklım yani şeyde G PRO X daha pahalı daha iyi kafasındayım şu an haladaha nedense. Bir de yani Logitech bilindik marka ya bir sorun olsa ilgilenirler falan diye hani daha kalite kafasındayım ve Wraith'e mouse 4K olması için 700 TL dongle almak gerekiyor yani biraz saçma geldi bana açıkca

Geri
Yukarı