YouTube Video 1080p ve tam ekrandayken kasıyor

feelzow

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VICTUS Gaming Laptop
RTX 3050 Laptop GPU
İ5-12450H CPU
16 GB RAM DDR4
512 GB SSD
CASPER EXCALİBUR 200HZ MONİTÖR
Selamlar, YouTube'da videoyu 1080p seçtiğim zaman ve tam ekrana aldığım zaman kasıyor ama 144p aldığım zaman kasmıyor. Sebebini çözemedim. Sebebi nedir acaba?

Firefox kullanıyorum.
Sistemim yeterli (RTX3050)
İnternetim yeterli (100Mbps)
Virüs taraması temiz (Malwarebytes ile taradım)
Monitörüm 1920x1080 Excalibur monitör.
Ram 16GB

Son düzenleme:
Başka bir tarayıcı ile test ettiniz mi? Sorun tarayıcıdan veya kurulan bir eklentiden kaynaklı olabilir.

Başka bir tarayıcı ile test ettiniz mi? Sorun tarayıcıdan veya kurulan bir eklentiden kaynaklı olabilir.
Evet gerçekten birden fazla uygulama açıkken bile 4k videoyu rahatça oynattı. Teşekkür ediyorum ama sebebi ne olabilir ki bu kadar büyük bir şey olarak.

Evet gerçekten birden fazla uygulama açıkken bile 4k videoyu rahatça oynattı. Teşekkür ediyorum ama sebebi ne olabilir ki bu kadar büyük bir şey olarak.
Firefox'ta Youtube'u kullanınca performans sorunları oluyor maalesef, sebebini ben de bilmiyorum. Chromium tabanlı olmadığı için olabilir, yt gibi siteleri özellikle chromium'da düzgün çalışmayack şekilde tasarlıyor olabilirler.

Firefox'ta Youtube'u kullanınca performans sorunları oluyor maalesef, sebebini ben de bilmiyorum. Chromium tabanlı olmadığı için olabilir, yt gibi siteleri özellikle chromium'da düzgün çalışmayack şekilde tasarlıyor olabilirler.
Anladım çok teşekkür ederim hocam iyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı