Video edit ve Photoshop için bilgisayar toplama

jaxteller985

Centipat
Daha fazla  
Video editi ve Photoshop için hazır bir sistem alacağım sistemin özellikleri kısaca şu şekilde;
i3 12100F.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB.
16 GB DDR4 3200MHz CL16

Video editlerini kendi YouTube kanalım için yapacağım çekeceğim videolar sanat çizim videoları olacak.
Örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilgisayar benim istediklerimi karşıyalayabilr mi yoksa daha üst bir şeyler mi almam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin de, ekran kartında gayet iyi ve yeterli. Bu tip işlemler için high-end sisteme ihtiyacın yok zaten. Ortalama bir ekran kartı ve işlemci de işini görür. Kısacası, sistemin yeterli. Daha üstüne ihtiyaç duymana gerek yok.

Netflix'e dizi hazırlamıyorsan ya da 5 milyon abonesi olan bir YouTube kanalına içerik üretmiyorsan sistemin fazlasıyla yeterli.
Hocam i5 3470, GT 1030 bilgisayarla ne videolar üretiyorum :D Konu sahibinin sistemi Netflix'e dizi de çektirir, 5M aboneli kanala içerik de ürettirir.

Video editi ve Photoshop için hazır bir sistem alacağım sistemin özellikleri kısaca şu şekilde;
i3 12100F.
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC Edition 8 GB.
16 GB DDR4 3200MHz CL16

Video editlerini kendi YouTube kanalım için yapacağım çekeceğim videolar sanat çizim videoları olacak.
Örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bilgisayar benim istediklerimi karşıyalayabilr mi yoksa daha üst bir şeyler mi almam gerekiyor?

Editlerini istediğin gibi yaparsan Photoshop zaten pek sistem istemiyor notebooklarda bile rahat kullanılıyor Premiere Pro ve After Effects biraz iyi sistem istiyor tabii kötü sistemlede yaparsın bu programlarda editini fakat kasa kasa dona dona ne yaptığını anlayamazsın benim düşüncem bu sistemle çoğu programı rahat kullanırsın.

Hocam i5 3470, GT 1030 bilgisayarla ne videolar üretiyorum :D Konu sahibinin sistemi Netflix'e dizi de çektirir, 5M aboneli kanala içerik de ürettirir.
İş profesyonelleştikçe zamanın önemi artıyor, en kısa sürede render verebilmesi lazım. Ayrıca CGI'dır, saatlik görüntülerdir falan işin içine gireceği için yeterli olmaz, bir süre sonra proje çalışılamaz hale gelecek kadar kasar. Sen yapmıyorsun ama 2D kırpma, biçme, efekt vermeden ötesi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı