Video için seslendirme nasıl olmalı?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar! Öncelikle selam! Ben 16 yaşındayım ve bir tasarımcıyım. YouTube platformunda Türkiye'de yaşanmış gizemli olayları 3 boyutlu olarak anlatmayı planlıyorum. Ancak tek sorunum var: Seslendirme. Sesim biraz ince olduğu için yapacağım içeriğe uygun olmayabilir. Bu yüzden ne yapmalıyım diye düşünüyorum. Kaliteli bir yapay zeka seslendirme almayı düşünüyorum, veyahut bir seslendirmen kiralayacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Github'da paylaşılan ve çok ünlü olan bir yapay zeka programı vardı.. Onunla son derece güzel seslendirmeler yapılabiliyor. Onur Naci Öztürkler falan anlatmıştı programı, dilersen bir araştır Youtube'dan. Bazı seslendirmeler gerçekten farksız oluyordu.

Merhaba arkadaşlar! Öncelikle selam! Ben 16 yaşındayım ve bir tasarımcıyım. YouTube platformunda Türkiye'de yaşanmış gizemli olayları 3 boyutlu olarak anlatmayı planlıyorum. Ancak tek sorunum var: Seslendirme. Sesim biraz ince olduğu için yapacağım içeriğe uygun olmayabilir. Bu yüzden ne yapmalıyım diye düşünüyorum. Kaliteli bir yapay zeka seslendirme almayı düşünüyorum, veyahut bir seslendirmen kiralayacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Instagram'da görüyordum hep hocam Aatrox türlü türlü türküler söylüyor, Warwick ilginç öğütler veriyordu. Aynı yapay zekayı kullanabilirsiniz. Yapay zekayla sesinizi kulağa hoş gelen bir şarkıcının sesine çevirirseniz hoş olabilir. Şahsen böyle bir içerik benim ilgimi çekerdi yani.

Kanalın nasıl olacak merak ettim. Konuyu takibe alıyorum, video yayınlayınca buradan paylaşır mısın?

Geri
Yukarı