Video izlerken bilgisayar donuyor

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba dostlarım. Sistemimi alalı 2 ay olmadı, aldığımdan beri aynı sıkıntıyı yaşıyorum. İçinde R5 5600X işlemci, 3060 ekran kartı bulunduran sistemim kasıyor YouTube'da. Kasıyor derken video kasmıyor ancak aşağıya yorumlara falan inerken kasıyor. Videoyu durdurduğumda ise kasma kesiliyordu. Aynı şekil Twitch'de sorun devam ediyor. Farklı tarayıcılar denedim, onlarda da aynı şekil sorun. Video kalitesini 360P'ye çekmediğim sürece kasıyor. Geçen gün Discord'da arkadaşım oyun oynarken yayın açtı, bir süre sonra sesler kastı ve bilgisayar dondu. Dün de YouTube'da video izliyordum işte video bitti Discord'dakilerin sesi bana gelmeye devam ediyor ama benim sesim ulaşmıyor. Sonra bilgisayar komple dondu, hiçbir şey yapamadım. Sesler gelmeye devam etti ama benim sesim yine gitmedi. Canımı bu konu çok sıkıyor. Çünkü sistem daha 2 aylık bile olmadı. Sorun neden kaynaklıdır dostlarım? Yardımlarını bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 52
Dün kontrol ettiğimde yeni gelmemişti. Şimdi bir güncelleme gelmiş yapıyım, çözüleceğini zannetmiyorum ama. Bu arada GeForce Experience Burdan kontrol ettiğimiz güncellemeyi soruyorsunuz değil mi?

Dün kontrol ettiğimde yeni gelmemişti. Şimdi bir güncelleme gelmiş yapıyım, çözüleceğini zannetmiyorum ama. Bu arada GeForce Experience Burdan kontrol ettiğimiz güncellemeyi soruyorsunuz değil mi?
O programı tam bilmiyorum. Eğer güncelleme geldiyse yapabilirsiniz. Olmazsa şu makaleyi inceleyin:

O programı tam bilmiyorum. Eğer güncelleme geldiyse yapabilirsiniz. Olmazsa şu makaleyi inceleyin:
Güncelledim şimdi sorun hala devam ediyor. Makaleyi inceliyim bir.

Geri
Yukarı