ViewSonic VX2418C alınır mı?

Ghosting ve black smearing sorunlu. Oyunlarda (özellikle rekabetçi) büyük sıkıntılar yaratır. 250 TL üstüne daha düşük tepki süreli, sıfıra yakın ghostinge sahip, daha parlak, daha iyi görüş açısına ve renk doğruluğuna sahip bir monitör almak varken değmeyeceğini düşünüyorum.
Ben renklere çok takmıyorum Tn panel Bir monitör düşünüyorum. gönderdiğiniz monitörün tn panellisini gördüm.belki karne fırsatlarında fiyatları azalırmı? Tn panelde çok ghosting yok diyorlar

Ben renklere çok takmıyorum Tn panel Bir monitör düşünüyorum. gönderdiğiniz monitörün tn panellisini gördüm.belki karne fırsatlarında fiyatları azalırmı? Tn panelde çok ghosting yok diyorlar

Eğer 24GN60R-B'ye bütçe çıkmıyorsa TN panel tercih edebilirsiniz. Karne fırsatlarında fiyatlar azalabilir. Ama rekabetçi oyunlar dışında oyunlar da oynayacaksanız veya film/dizi izleyecekseniz 24GN60R-B'yi tercih etmeniz daha iyi olur.

Eğer 24GN60R-B'ye bütçe çıkmıyorsa TN panel tercih edebilirsiniz. Karne fırsatlarında fiyatlar azalabilir. Ama rekabetçi oyunlar dışında oyunlar da oynayacaksanız veya film/dizi izleyecekseniz 24GN60R-B'yi tercih etmeniz daha iyi olur.
Cs forza falan oynuyorum. zaten ekran kartım Nvidia .nvidia denetim masasına girip renk ayarı yapabiliyorum.

Geri
Yukarı