Satılık ViewSonic XG2401 Full HD 1ms 24inç monitör

ender_ender

Kilopat
Daha fazla  

ViewSonic XG2401 Full HD 1ms 144Hz 24inç monitör​

Monitörün içinde hoparlör vardır, aşağı, yukarı, sağa ve sola fonksiyonlu oynatılabiliyor ve monitörde hiç ölü piksel ve problem yok. Satma amacım 2K daha yüksek bir monitöre geçmek. Ankara içi gelip test edip elden alabilirsiniz. Şehir dışı havale sonrası kargoya verilir. İletişim için buradan veya mailden yazabilirsiniz. Mail [email protected]. Fiyat olarak 1500 TL düşünüyorum. Telefonun kamerası kötü olduğu için resim koymak istemedim ama aşağı ekliyorum, monitör sorunsuz ve görüntüsü güzeldir. Ankara dışı zaten satmak istemiyorum, gözünüzle görüp test edip almanız için ama çabuk satılması için almak isteyene satarım. Resmin silik ve bulanık olması telefonun kamerasından kaynaklıdır. Monitör 09/08/2019 2 yıllık garantisi devam ediyor ama bir kaç ay kaldı ve o zamana kadar monitörde bir sorun çıkacağını zannetmiyorum. O yüzden de faturasını TC gibi bilgilerden vermek istemiyorum. Eğer garanti sürecinde bir sorun olursa zaten site üzerinden ben referans numarası alıp mailim aktif oradan yollarım, bir sorun olacağını sanmıyorum.

705829-3ab14ca9732646577b935d478025ac0c.jpgIMG_20210103_191624.jpg

Son düzenleme:
Ürün ne zaman alındı, garantisi kutuları mevcut mu, herhangi bir hasar veya ölü piksel söz konusu mu? Bunlar bilinmeden fiyat hakkında konuşulmaz, fakat siz ilanı buraya koyarken bir fiyat belirmeniz gerekiyor, kurallar gereği.

Ürün ne zaman alındı, garantisi kutuları mevcut mu, herhangi bir hasar veya ölü piksel söz konusu mu? Bunlar bilinmeden fiyat hakkında konuşulmaz, fakat siz ilanı buraya koyarken bir fiyat belirmeniz gerekiyor, kurallar gereği.
Konu düzenlenmiştir.

Arkadaş muhtemelen piyasadaki sıfır fiyatlarına baktı bu fiyatı belirledi, muadil modellerle kıyaslamadı. Bu modelin üretimi durduğu için bir kaç antikacı tipi satış yapan satıcılar haricinde piyasada tükendi dolayısıyla fiyatları yüksek gözüküyor.

Ki garantisi bitmiş bir ürün, 2 senedir kullanılıyor.
Tam olarak tarihini ekliyorum. 09/082019 da almışım.
Arkadaş muhtemelen piyasadaki sıfır fiyatlarına baktı bu fiyatı belirledi, muadil modellerle kıyaslamadı. Bu modelin üretimi durduğu için bir kaç antikacı tipi satış yapan satıcılar haricinde piyasada tükendi dolayısıyla fiyatları yüksek gözüküyor.
Evet öyle belirledim. Fiyatını güncelledim sizce bu fiyat uygun mu?

Ben çok hakim değilim hocam monitör piyasasına ama şunu biliyorum ki monitörler çok yavaş satılıyor :) Fiyat fena değil gibi yine de arkadaşlar yorumlasa daha iyi olur.

XG2402 yi 2017de 1000 liraya almıştım, halen kullanıyorum.

Bence bu monitör 800-1000 lira arası eder. Sıkıntısı yoksa tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı