Virtual Box ile Mac OS X Kurulur Mu?

Emre Efe

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkeze merhaba;

Youtubede dolaşırken Virtual Box arayıcılığı ile Mac OS X kurulduğunu gördüm bu işletim sisteminide hep merak etmişimdir, videoyu izledim orada yapılanları aynen uyguladım "başlat"a bastıktan sonra "press f12 boot device "gibi şeyler dedi f12'ye bastım, bir şey olmadı sonra bir ekran daha geldi f8e bastım hata verdi ve hatadan sonra şunu söyledi ;

"
Yardım için lütfen Oracle VM VirtualBox adresindeki Community bölümüne veya destek sözleşmenize bakın. Lütfen C:\Users\Emre\VirtualBox VMs\EMRE ML2\Logs dizininde bulabileceğiniz VBox.log günlük dosyasının ve VBox.png resim dosyasının içeriklerinin yanısıra bu hata olduğunda ne yapıyor olduğunuzun açıklamasını da verin. Ayrıca ana VirtualBox penceresinin Makine menüsünden Günlüğü Göster'i seçerek aşağıdaki dosyalara erişebildiğinizi unutmayın.

Eğer makinenin gücünü kapatmak istiyorsanız TAMAM düğmesine basın ya da hata ayıklama için olduğu gibi bırakmak istiyorsanız Yoksay düğmesine basın. Lütfen hata ayıklamanın özel bilgi ve araçlar gerektirdiğini unutmayın, bu yüzden şimdi TAMAM düğmesine basmanız önerilir."

Sistem Gereksinimlerim ;

AMD A10 2.30 İşlemci
AMD RADEON HD 7660G+7670 DUAL GRAPHİCS
8GB RAM
Windows 8 Single Language

Şimdiden teşekkür ederim.

Hadi ama, yardım edecek yokmu ?

Hadi ama ya kimsemi bilmiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,1 KB · Görüntüleme: 479
  • Adsız.png
    Adsız.png
    378,8 KB · Görüntüleme: 375
  • 3123.png
    3123.png
    552,5 KB · Görüntüleme: 292
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı