VirtualBox TP-Link AC600 Wi-Fi bağlanmıyor

Kierkegaard66

Centipat
Merhaba. VirtualBox'ta Linux indirdim ve herhangi bir sıkıntı yoktu Wi-Fi adaptörümün driverlarını terminalden indirdim ancak bir şey falan mı oldu bilmiyorum çünkü Wi-Fi'a bağlanmıyor. Sadece Ethernet ile bağlanabiliyorum. Bağlanıyor gözüküyor ama bir sıkıntı var ve çözmeye çok uğraştım yardımcı olur musunuz bu kadar ufak bir şeyin bu kadar sorun yaratıp çözülememesi beni deli etti.

Hocam VirtualBox yerine VMware Workstation denemeniz mümkün mü? Ağ ayarları basit ve çok eğitim videosu olduğu için bunu sunmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam VirtualBox yerine VMware Workstation denemeniz mümkün mü? Ağ ayarları basit ve çok eğitim videosu olduğu için bunu sunmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam VMware'ı düşündüm aslında ama burada bayağı dosyalar vs. indirdim çünkü ben 3 hafta gibi bir süredir kullanıyorum saçma bir şekilde bir anda çıktı ama mecburen VMware kullanacağım gibi peki şey sormak istiyorum VMware'ın bir eksisi falan var mı virtualboxa göre ve dediğiniz gibi kolayca yapılandırabilir miyim?

Ben 1-2 defa denemiştim geçmiş yıllarda Clash of Clans 2. köy açmak için :) ama hiç sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum hocam çok basit kurulum arayüzü.

VirtualBox üzerinden USB aygıtını sisteme entegre ettin mi?
ettim hocam büyük ihtimalle driverlarla ilgili bir sıkıntı var birkaç gündür kullanmıyordum sonra bir iş için köprü bağdaştırıcısına aldım baktım çalışmıyor sonra tekrar NAT'a döndüm orada da çalışmıyordu o zaman anladım

Yeni konular

Geri
Yukarı