Virtualbox Windows kurulumunda hata - 0xc0000260

refikilhan

Kilopat
Daha fazla  
Çok önemli olmasa da bilgisayarıma Virtual box ile ikinci bir sistem olarak Windows 7 kurmak istedim fakat bunu başaramadım, her defasında mavi ekran geliyor, bu bilgisayarı onarmam isteniyor, birkaç saniye sonrada bilgisayar kapanıyordu, keşke o mavi ekranın resmini alsaydım ama almadım. Belki kullandığım program hatalı olabilir düşüncesiyle ayni programın çeşitli sürümlerini denedim, hep ayni sorunla karşılaştım, son uyarı biraz daha farklı idi. Bunun ekran görüntüsünü aldım, Google çeviri ile de türkçeye çevirdim. Eğer anlatıldığı gibi ise ayni işlemciyi almaya artık gücüm yetmez, fakat ben işlemcide olduğu kanısında değilim, çünkü hala sorunsuz oyun oynayabiliyorum.
Ben alzheimer olmak istemiyorum ama korkuyorum, çünkü bunun tedavisini görüyor, ebixa, doenza, tebakon gibi ilaçlar kullanıyorum, sorun işlemcide ise evde aylarca hiçbir iş yapmadan TV karşısında oturmak istemiyorum, lütfen ekran görüntüsünü inceleyip bana bilgilendirir misiniz?
Teşekkürler.

Donanım:

ASUS Z170 PRO GAMING 1151 soket DDR4
3400 MHz
ASUS NVIDIA GeForce GTX 960 GDDR5
4 GB. 128 Bit
Samsung 250 GB 850 Evo
Intel Core i5 6600K CPU 3500 GHz
Kingston HyperX 16 GB. DDR4 (1333MHz)
Everes Rampage Hydra Full RGB

Screenshot_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz Windows 7 imajında EFI sıkıştırma yapılmış. Bütün sorun bu. Sıkıştırma yapılmamış bir Windows 7 ISO dosyası bulun.

Geri
Yukarı