Virüs bulaştı

Kerpeten _Ali

Centipat
Daha fazla  
Benim gamepadim var ve ben onu Xbox 360 olarak göstermek için bir tane driver yükledim ama ondan önce yanlışlıkla reklama bastım. Sayfa yüklendi sonra yükleniyor tazısı çıktı. 40 olmuşken geriye bastım ve indirdim driver yüklendi ama Windows 11 için olanı yokmuş, bundan dolayı geri silmek istedim ama driver arkada sürekli çalışıyordu. Ben de tüm kaynak dosyalarını sildim sonra programı durdurdum ve sildim ama ilerleyen günlerde bilgisayar takılmaya ara sıra dondu. Sonra dün şarja takılıyken oyun oynamıyordum. Bilgisayar ısındı bugün 1 sn 72 dereceyi bile gördüm. McAfee'de şu an tam tarama yapıyorum ve son olarak geçen günlerde 2 tane Windows güncellemesi geldi ve depolama alanındam 130 GB eksildi. Ne yapabilirim? Format atarsam belki garantim iptal olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format garanti bozmaz McAfee yüksek ihtimal bulacaktır bulmazsa ESET ile taratın ama büyük bir virüs yemişsin format en sağlıklısı bence.

Yani hocam PC kullanırken bir web advisor+reklam engelleyici eklentisi kullanın bu reklamlar bilgisayarın içinden geçer.

Bu yazılımla diskte yer kaplayan şeyleri bulabilirsin:

Tarama için de MBAM kullanabilirsin:

Geri
Yukarı