Virüs nasıl tamizlenir?

Mt28L

Centipat
Daha fazla  
Arkadaş GTA hilesi yüklettirdi. Girdiğimiz her sunucuda hile vardı. Oyundan falan atıyorlardı. Sadece kendimizi ölümsüz yaptık 1 saat sonra bir baktım Steam hesabı kendı kendıne mesaj atıyor. Instagram hesabım story ve post atmış. Supercell hesabıma doğrulama kodu geliyor vs. Nasıl silebilirim? Bunu yardımcı olabilecek var mı? Zaten işten eve geliyorum 2 saat oyun keyfim var sadece.

Arkadaş GTA hilesi yüklettirdi. Girdiğimiz her sunucuda hile vardı. Oyundan falan atıyorlardı. Sadece kendimizi ölümsüz yaptık 1 saat sonra bir baktım Steam hesabı kendı kendıne mesaj atıyor. Instagram hesabım story ve post atmış. Supercell hesabıma doğrulama kodu geliyor vs. Nasıl silebilirim? Bunu yardımcı olabilecek var mı? Zaten işten eve geliyorum 2 saat oyun keyfim var sadece.

Hocam bununla bir tarama yapın

l.png

Hocam bununla bir tarama yapın.

Tarıyor mu şu an yoksa kuruluyor mu?

Hocam eğer tarama esnasında bir şey bulamazsa RAT (Remote Access Trojan) yemiş olabilirsiniz bu yüzden ilk iş internet bağlantısını kesmek ya da direk format

İlk yüklerken trojan falan diyordu bilmiyordum bu olaylar olduktan sonra yazdım bir virüs olduğunu anladım.
Arkadaşınız size RAT atmış normalde Gta hilelerinde RAT olmaz false pozitive çıkar eğer sağlam sitelerden indirirseniz ama arkadaşınız muhtemelen saçma sapan youtube da gördüğü kanallardan indirmiştir.

Arkadaşınız size RAT atmış normalde Gta hilelerinde RAT olmaz false pozitive çıkar eğer sağlam sitelerden indirirseniz ama arkadaşınız muhtemelen saçma sapan youtube da gördüğü kanallardan indirmiştir.
arkadaşım atmadı o söyledi bul bi tane kullanalım diye bende o yokken buldum yabancı bi yt kanalından baya yorumlarına baktım iyi falan diyorlardı muhtemelen kullananlarında haberleri yok bundan

Yeni konular

Geri
Yukarı