Virüs nasıl tamizlenir?

Ancak tarama bittikten sonra eylemi başlatabilirsiniz tarama bitsin sonra eylemleri başlatın ama benim önerim işlem sonrası için format.

Hocam silseniz bile geri geleceğini düşünüyorum artık çok gelişti virüs yazılımları.
Dediğim yöntemleri yaparak format atmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Format konusunda bilginiz yok ise discord'dan destek verebilirim.
format atarımda çok uygulama ve fotoğraf var tekrar yüklemeye üşeniyorum

dsk.png

Buldum galiba virüsü

Hocam her an her türlü bilginizin tehlike ağında olmasımı tekrar uygulama yüklemekmi bence formatı bir düşünün.
yarın sabah ilk işim format atmak olucak ama bayağı bir fotoğraf var bunları nerde yedekleyebilirim önerin var mı bi ara discorda atıyordum şimdi 20mb sınırı var

Steam,epic,insta,supercell bunların şifrelerini değiştirdim yarın sabahda format atıcam o zamana kadar sıkıntı olur mu? Veya formattan sonra tekrardan şifremi değiştirmeliymiyim steamde iki aşamalı doğrulama olduğu halde bildirim bile gelmedi arkadaşım uyardı kendi kendine link atmış

Steam,epic,insta,supercell bunların şifrelerini değiştirdim yarın sabahda format atıcam o zamana kadar sıkıntı olur mu? Veya formattan sonra tekrardan şifremi değiştirmeliymiyim steamde iki aşamalı doğrulama olduğu halde bildirim bile gelmedi arkadaşım uyardı kendi kendine link atmış

Steam, Epic, Instagram, Supercell bunların şifrelerini değiştirdim yarın sabahda format atacağım o zamana kadar sıkıntı olur mu? Veya formattan sonra tekrardan şifremi değiştirmeliy miyim Steam'de iki aşamalı doğrulama olduğu halde bildirim bile gelmedi arkadaşım uyardı kendi kendine link atmış

Steam, Epic, Instagram, Supercell bunların şifrelerini değiştirdim yarın sabahda format atacağım o zamana kadar sıkıntı olur mu? Veya formattan sonra tekrardan şifremi değiştirmeliy miyim Steam'de iki aşamalı doğrulama olduğu halde bildirim bile gelmedi arkadaşım uyardı kendi kendine link atmış

Hocam internet bağlantısını kesin PC de ki sorun olmaz diye düşünüyorum ama en garantisi formattan sonra değişmek.

PC kapalıysa sıkıntı olmaz belki tam emin değilim ama evet şifrelerini formattan sonra yine değiştir n'olur n'olmaz. Birbirlerine benzemesin, ardışık çok fazla rakam ve harf kullanma, seninle ilgili başkalarının bildiği tarihleri, isimleri vb. kullanma. Uzun olsun. 6 ayda bir bilemedin 1 yılda bir şifrelerini değiştir. Mevcut olanlarından farklı yap. Ve sakın bunları bilgisayara kaydetmek gibi bir saçmalık yapma. Unutma bir kalem ve bir kâğıt teknolojiden çok daha güvenlidir. İnşallah sorunsuz düzeltirsin her şeyin yoluna girer. İyi geceler.

Hocam internet bağlantısını kesin PC de ki sorun olmaz diye düşünüyorum ama en garantisi formattan sonra değişmek.
Bilgisayarda girili olan hiç girmedigim fake insta hesabının ppsini değiştirmiş ne kadar işsiz insan var sanki Messi falanım gidip başkasıyla uğraşın aw

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-14-01-58-26-955_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-14-01-58-26-955_com.instagram.android.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 17
yarın sabah ilk işim format atmak olucak ama bayağı bir fotoğraf var bunları nerde yedekleyebilirim önerin var mı bi ara discorda atıyordum şimdi 20mb sınırı var
Hocam flash veya harici belleğiniz varsa interneti kesin aktarın sabahtan atın formatınızı.
Yoksa "Google Drive" veya "Yandex Disk"'e kaydedebilirsiniz.
Hiç olmadı telefonunuzda yeterli yer var ise yine interneti kesip telefonu bağlayın telefonda downloads klasörünün içine bir klasör açıp sallayın hepsini sonra atın formatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı