VirusTotal'daki dosya virüslü mü?

Killua0

Decapat
Dostlar merhaba. Bahsettiğim dosyayı VirusTotal üzerinden tarattım sonuçları aşağıda. Sonuçlara göre bu dosya virüslü mü yoksa false-possitive mi? Dosya bir oyun modu indirmek için kullandığımız Launcher'i içeriyor. Bilgisayarımda Kaspersky yüklü onun ile tarattım tehdit yok diyor.

Not: RAR dosyasını ve setup dosyasını sonucun daha net belli olması için ayrı ayrı tarattım. İkisi de incelerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba. Bahsettiğim dosyayı VirusTotal üzerinden tarattım sonuçları aşağıda. Sonuçlara göre bu dosya virüslü mü yoksa false-possitive mi? Dosya bir oyun modu indirmek için kullandığımız Launcher'i içeriyor. Bilgisayarımda Kaspersky yüklü onun ile tarattım tehdit yok diyor.

Not: RAR dosyasını ve setup dosyasını sonucun daha net belli olması için ayrı ayrı tarattım. İkisi de incelerseniz sevinirim.
Evet ikisi de temiz gözükmüyor. Crackli oyunlarda genellike false positive oluyor aslında fakat siz yinede açmayın dosyaları güven olmaz.

FIFA mellivora patch 23 virüs diye biliyorum ve reklam virüsü var gibi sadece. Arden Papazyan diye bir YouTuber da kullanıyor ama orijinal mi bilmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modu yapan ekibe sorduğumda Microsoft'un linsans fiyatları çok pahalı olduğu için program yazmak için korsan bir program kullanmışlar. Lisans gözükmediği içinde virüs uyarısı geliyor diyorlar.

Ben şahsen modu kurdum oynadım hiç bir sorun yaşamadım yaklaşık 1 hafta oluyor. Modu yapan ekibin discord serverinde virüs var diye baya yazan olunca kendimde bir taratıp sormak istedim. Sıkıntı olur mu sizce?

Geri
Yukarı