Visual Studio 14-Professional 14 CTP sürümü

Güven ALBAYRAK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Kodlab'ın Her Yönüyle C# 6.0 kitabını aldım. Kitapda Visual Studio 2014 sürümünü kullandık yazıyor. Resimlerine baktığımda Visual Studio karşılama ekranında "Professional 14 CTP" yazıyor. Google'da araştırdım ancak bu sürümü bulamadım. Resmi sitesinde 2015 Preview ve 2013 sürümü var. Kitaptaki sürümün olmasını istiyorum. Farklılıklar olmaması daha kolay öğrenmemi sağlar diye düşünüyorum , bir yardımcı olursanız sevinirim. :) Böyle bir sürüm var mı ya da V.S.14 2015'in kodu acaba?

Eğer kullandığınız bilgisayarda yeterli disk alanı (50 GB kadar) ve Windows 7 SP1 veya daha üstü bir işletim sistemi mevcut ise kitabınızdaki C# 6.0 sürüm konuları hariç diğer tüm C# sürümü konuları için tamamen bedava olan ve gelişmiş bir proje geliştirmeye uygun olan http://www.visualstudio.com/tr-tr/downloads/download-visual-studio-vs#d-community linkindeki Visual Studio Community Edition'ı ve C# 6.0 sürüm ile ilgili konuların takibi için ise Visual Studio 2015 Downloads linkindeki Visual Studio 2015 ön izleme sürümünü indirebilirsiniz. Her ikisi de aynı anda birlikte çalışabilir. Yani bir Visual Studio sürümünü kullanmak için diğerini kaldırmak zorunda değilsiniz. Başarılar dilerim...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı