Visual Studio Console'da yazılan C# dilindeki kodların belli kısmı gözükmüyor

Talhaklc

Decapat
Daha fazla  
Visual Studio da C# dilinde yazdıgım kodlar konsolda gozukmuyor en basitindan 1'den 100'e kadar yazdırdığım da Console da goreceğiniz gibi 70'e kadar olan kısım gozukmuyor. Ama aslında cıktılar orada ama gözükmüyor. Uzun çıktısı olan her seyde boyle oluyor bellı kısımlar gözükmüyor. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• ekle1.png
    ekle1.png
    66,5 KB · Görüntüleme: 62
  • ekle2.png
    ekle2.png
    50,2 KB · Görüntüleme: 65
Sistem kaynaklı bir hata gibi.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Ardından bize geri dönüş sağlayınız.

Kod:
sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Kod:
sfc /scannow
Kusura bakmayın ama demek istediğinizi tam anlayamadım nasıl yapacağımı tekrar söyler misiniz?

Yukarıda detaylı bir şekilde anlattım. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla alt kısımda yazdığım komutları girmeniz lazım. Ardından işlem bitince bilgisayarınızı yeniden başlatmanız lazım.

Kod:
sfc /scannow

Yukarıda detaylı bir şekilde anlattım. CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla alt kısımda yazdığım komutları girmeniz lazım. Ardından işlem bitince bilgisayarınızı yeniden başlatmanız lazım.

Kod:
sfc /scannow

Kod:
sfc /scannow
Dediğinizi yaptım fakat olmadı yine aynı şekilde gözüküyor

Sistemsel hata bence de.
Ama bir de " Console.Write(i+" \n "); " şeklinde dener misiniz?
İşe yaramaycak muhtemelen de yararsa da şimdilik kurtarır. Yani bazen aynı şeyi farklı şekilde yazınca çalışıyorlar ya, en azında C'de ve CodeBlocks'da böyleydi.

Sadece F5 basarak çalıştırmayı dener misin?

Ya bende de oluyor mu diye baktım, ilk olarak debug yapmadan çalıştırırsanız her şey normal. Sonra Debug yapıp tekrar çalıştırırsanız sizdeki giib problem oluyor.

Debug ile çalıştırınca CMD otomatik kapanıyor. Kapanmasın diye Console.Readline(); koydum ve tekrar debug ile çalıştırdım. Öyle olunca normal şekilde çalıştı ve CMD kapanmadı. Ama debug yapmadan yine çalıştırınca yine aynı problem çıktı.

Projeyi kapatıp yeni proje açın, aynı kodu tekrar yazın ve debug etmeden çalıştırın.

Son düzenleme:

Sadece F5 basarak çalıştırmayı dener misin?

Ya bende de oluyor mu diye baktım, ilk olarak debug yapmadan çalıştırırsanız her şey normal. Sonra Debug yapıp tekrar çalıştırırsanız sizdeki giib problem oluyor.

Debug ile çalıştırınca CMD otomatik kapanıyor. Kapanmasın diye Console.Readline(); koydum ve tekrar debug ile çalıştırdım. Öyle olunca normal şekilde çalıştı ve CMD kapanmadı. Ama debug yapmadan yine çalıştırınca yine aynı problem çıktı.

Projeyi kapatıp yeni proje açın, aynı kodu tekrar yazın ve debug etmeden çalıştırın.
Haklısınız debug etmeden çalıştırdım yani direkt F5 e basarak çalıştırınca oluyor ama direkt ekrandan debug olarak çalıştırınca yine aynı hata oluyor. Bundan sora direkt F5 e basarak çalıştıracağım. Yardımınız için tekrardan teşekkürler. Peki ama neden debug(ctrl + f5) olarak çalıştırınca böyle bir hata oluyor?

Haklısınız debug etmeden çalıştırdım yani direkt F5 e basarak çalıştırınca oluyor ama direkt ekrandan debug olarak çalıştırınca yine aynı hata oluyor. Bundan sora direkt F5 e basarak çalıştıracağım. Yardımınız için tekrardan teşekkürler. Peki ama neden debug(ctrl + f5) olarak çalıştırınca böyle bir hata oluyor?
İnanın bilmiyorum hocam, ben de yeniyim bu konularda.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı