Çözüldü Visual Studio'da Setup Kurulduğunda Font Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HamitizmForever

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Visual Studio'da program kodlamıştım ve setup oluşturdum ama setup kurunca programda kendim ekstradan eklediğim fontlar gözükmüyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sisteme sonradan yüklenen fontlar başka bir bilgisayar üzerinde yüklü değilse gözükmez. Bu yüzden fontları programın kök dizini veya bir dizin içerisinde tutup dışarıdan font çekmeniz gerekiyor.
Sisteme sonradan yüklenen fontlar başka bir bilgisayar üzerinde yüklü değilse gözükmez. Bu yüzden fontları programın kök dizini veya bir dizin içerisinde tutup dışarıdan font çekmeniz gerekiyor.

Peki öyle olduğunda kullanıcı fontu hiç indirmemiş bile olsa font gözükür değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, font bir dosya üzerinden gelecek. Bu sayede sisteme yüklü olmasa bile font dosyadan çekildiği için font gözükür.
Çok teşekkürler bir de şey diyeceğim; ben butona basılınca C:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Roaming dizininde bir klasöre atması gerekecek fakat programı indiren kişinin kullanıcı adı farklı nasıl yapacağım?

Geri
Yukarı