Vodafone almaması gereken ücreti aldı

Glock

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen hafta hat devri yaptık, işlem ücreti olarak nakit 600 lira aldılar. Problem yok öncesinde de müşteri hizmetlerini arayarak 600 lira olduğunu teyit etmiştim.

Faturamı kontrol ederken güncel tutarım yüksek olduğunu fark ettim, müşteri hizmetlerini aradım ve 600 lira hat devrinin 12 ay bölünerek faturama 50TL olarak eklendiği söylendi. Ben bu ücreti nakit ödediğimi söylediğimde böyle bir ödeme şekli yok dedi.

Şimdi şubeye gidip durumu anlatmamı söylediler, faturayı atmamıştım çünkü normalde POS cihazına numaranızı girip borucunuzu öyle alıyorlar bu sefer direk sanki ürün alır gibi direk 600 lira aldıkları için saklama ihtiyacı hissetmiştim.

Sizce ne yaparlar geri verirler mi?

Arkadaşlar geçen hafta hat devri yaptık, işlem ücreti olarak nakit 600 lira aldılar. Problem yok öncesinde de müşteri hizmetlerini arayarak 600 lira olduğunu teyit etmiştim.

Faturamı kontrol ederken güncel tutarım yüksek olduğunu fark ettim, müşteri hizmetlerini aradım ve 600 lira hat devrinin 12 ay bölünerek faturama 50TL olarak eklendiği söylendi. Ben bu ücreti nakit ödediğimi söylediğimde böyle bir ödeme şekli yok dedi.

Şimdi şubeye gidip durumu anlatmamı söylediler, faturayı atmamıştım çünkü normalde POS cihazına numaranızı girip borucunuzu öyle alıyorlar bu sefer direk sanki ürün alır gibi direk 600 lira aldıkları için saklama ihtiyacı hissetmiştim.

Sizce ne yaparlar geri verirler mi?

Bir çılgınlık yapıp bu durumu bayiye giderek sorabilirsin.

Vermeleri gerekli THH başvurun. Gerçi bana da daha önce büyük bir kazık atmıştı Vodafone. Kuşadası'nda sözde yunanistana hoş geldiniz diye güzel bir yurt dışı tarifesi geçirmişti. Paşa paşa ödemek zorunda kalmıştım. THH kararında Yunanistan kara sularına girdiğim gerekçesiyle kabul edilmedi.(gerçekte denize bile girmemiştim.)

Bende yarın hattımı üstüme alacaktım Vodofone'dan.

Nakit ödeme yöntemini resmi sitede göremedim, sadece 600₺ faturaya ek 12 aya bölünür yazıyor.

Kamera kayıtları elbet vardır. Ödeme yapmadığınızı söylemezler kolay kolay. Fişiniz olmasa bile kredi kartınız belli, pos cihazında yapılan işlemler belli. Düzelteceklerdir durumu elbette.

Yarın durumu güncellerim umarım geri verirler.

GÜNCELLEME: 2 sinin farklı ödemeler olduğunu söyledi. Daha da yapabileceğim bir şey yok :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı