Vodafone ev interneti ile oyuna giremiyorum

Possidentis

Centipat
Daha fazla  
Yakın bir zaman önce Türk Telekom'dan Vodafone ev internetine geçtim. Fiyatı çok daha uygun diye babam geçiş yaptı. Bende zaten oturduğumuz yerde adamakıllı bir altyapı olmadığından bir şey demedim. Ancak Valorant'a giriyorum internet hatası alıyorum. Discord'da sunuculara bağlanamıyorum. Silip tekrar yükleyeyim dedim onda da olmadı. Google YouTube'a da farklı şeyler yapabiliyorum ama konu bir şey indirmeye veya Valorant'a girmeye gelince açmıyor. 16 MB netim var. Hiçbir beklentim yok ama daha önce D-Smart ve Türk Telekom internetlerinde hiçbir şekilde böyle problem yaşamamıştım. Sorun nedir sizce?

Modem arayüzünden Güvenli İnternet zımbırtısını kapatın. Vodafone ekstra can sıkıyor Güvenli İnternet konusunda. Hatta bir nevi muhafazakarların interneti gibi bir şey.

Muhtemelen abonelik babanızın üstünedir, onun telefonundan Vodafone uygulamasında Online İşlemlerden Güvenli interneti kapatabilirsiniz diye biliyorum. Modem arayüzünde yoksa ve uygulamada da bulamazsanız müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek.
Belki buradaki SMS yöntemleri de işe yarayabilir.
Deneyeceğim teşekkür ederim :)

Muhtemelen abonelik babanızın üstünedir, onun telefonundan Vodafone uygulamasında Online İşlemlerden Güvenli interneti kapatabilirsiniz diye biliyorum. Modem arayüzünde yoksa ve uygulamada da bulamazsanız müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek.
Belki buradaki SMS yöntemleri de işe yarayabilir.
Güvenli internet kapalıymış zaten. Başka çözüm yolu var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı