Vodafone faturaya ek iPhone X alınır mı?

Dash Konpe

Decapat
Daha fazla  
Selam, kendim için bir telefon arıyordum. Vodafone'dan almam gerekiyor. "yenilenmiş" kısmında "iPhone X 2.el çok iyi" olarak satılan bir ürün ile karşılaştım. Sizce alınır mı? Hüsrana uğratır mı? Veya bir sorun çıkartır mı?

iPhone X epey eski kaldı artık güncelleme almıyor. Bir de yenilenmiş cihazlardan uzak durmak gerektiğiyle ilgili genel bir kanı var. Benim tecrübem olmadı ama herkes öyle diyor. Belki bir deneyimi olan biri yazar.

iPhone X epey eski kaldı artık güncelleme almıyor. Bir de yenilenmiş cihazlardan uzak durmak gerektiğiyle ilgili genel bir kanı var. Benim tecrübem olmadı ama herkes öyle diyor. Belki bir deneyimi olan biri yazar.
Beni 2-3 yıllığına idare etse yeterli, fazla bir beklentim yok. Sadece mesajlaşmak ve günlük olarak sosyal medyayı ortalama ölçüde kullanmak için alacağım. "Yenilenmiş" kısmını merak ediyorum.

Beni 2-3 yıllığına idare etse yeterli, fazla bir beklentim yok. Sadece mesajlaşmak ve günlük olarak sosyal medyayı ortalama ölçüde kullanmak için alacağım. "Yenilenmiş" kısmını merak ediyorum.
Eğer kullanım böyle olacaksa 2-3 sene götürür tabii. Hala iPhone 6 kullanan insanlar var.

Yenilenmiş kısmıyla ilgili daha fazla bilgisi olan birisi cevap yazarsa daha iyi olur. :)

Selam, kendim için bir telefon arıyordum. Vodafone'dan almam gerekiyor. "yenilenmiş" kısmında "iPhone X 2.el çok iyi" olarak satılan bir ürün ile karşılaştım. Sizce alınır mı? Hüsrana uğratır mı? Veya bir sorun çıkartır mı?
iPhone X kronik sorunlu bir cihaz onun yerine 8 Plus veya XS , XR modellerine bakabilirsin. ( o kadar para veripte sorunlu bir telefon kullanmak istemezsin herhalde )

Hocam genelde kasası vs kötü olan telefonları satın alıp dış kozmetiğini değiştirip satıyorlar.

İlk sahibinden, faturası aldığın kişinin üzerine olan ve açılmamış bir xs veya xr alabilirsin. Deji servisine gönderip orada orjinal batarya çipini aktartarak max model güçlendirilmiş batarya taktırıp kullanırsın cillop gibi olur. Tabi amoled yanığı var mı kontrol et gri ekranda hafif izler olabilir belirgin olmasın yeter.

iphone xlerde hafif bir düşürmeyle veya hafif bir darbeyle ekranda yeşil çizgi çıkma sorunu var. ilk çıkdığında arkadaşım almıştı 1 hafta sonra bu sorunla karşılaştı sonra bikaç arkadaş daha aynı problemi yaşadı. Sanırım bu yüzden prototiptir satın almayın algısı oluştu o modelde. Fakat ben xs max kullanıyorum aşırı sağlam bir telefon defalarca düşürdüm hiçbirşey olmadı.

Geri
Yukarı