Vodafone fiber için modem tavsiyesi

viserion

Hectopat
Bu hafta içerisinde VodafoneNet'in Fiber 99 Mbps 99 TL kampanyasına katılmak gibi düşüncem var. Vodafone'un sitesinden baktığımda birkaç model modem olduğunu gördüm. Eğer seçme gibi bir şansımız olursa hangi model modemi seçmeliyim? Modeller şunlar:
  • Huawei HG531S V1
  • · Huawei HG658C V2
  • · Huawei HG532S
  • · Huawei HG658C
  • · D-Link DSL2640U

• · Airties AIR5442
  • · Airties AIR5750
  • · Airties 6271
  • · Huawei HG552E
  • · Airties AIR5341VN

• · Airties RT-204V3KN
  • · Airties RT-212KN

Son düzenleyen: Moderatör:
99 Mbps 99 TL olması enteresan değil mi?
Modrm sıralamasında Asus 1.dir gayet güzel modemleri var ben Asus öneriyorum.
Kendim de 2 tane kullanıyorum biri AC750 diğeri DSL-N16 300.

Servis sağlayıcıların verdiği cihazlar çöptür ayrıca fiberde modem yerine router kullanılır gidip kendinize bir router almanız daha iyi olucaktır.

Bu routera bakabilirsiniz tam F/P cihazdır.

Servis sağlayıcıların verdiği cihazlar çöptür ayrıca fiberde modem yerine router kullanılır gidip kendinize bir router almanız daha iyi olucaktır.

Bu routera bakabilirsiniz tam F/P cihazdır.

Vodafone, verdiği modemler için ayda ek 7 TL istiyor. Verilen modemi almayıp şu ürünü almak daha mantıklı olmaz mı?

Son düzenleme:
Vodafone, verdiği modemler için ayda ek 7 TL istiyor. Verilen modemi almayıp yalnızca gösterdiğiniz Xiaomi router ile internete bağlanabiliyor muyum?
Evet bağlanabiliyorsunuz başka bir cihaza gerek kalmıyor.
Vodafone, verdiği modemler için ayda ek 7 TL istiyor. Verilen modemi almayıp şu ürünü almak daha mantıklı olmaz mı?

Benim attığım cihaz attığın asus modemden çok daha güçlüdür ayrıca cihaza custom firmware bile kurabilirsin canın isterse.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı