Vodafone müşteri hizmetleri çalışanları

@144074 Çok sağol hacım. Eğer bana da uyarsa en kısa sürede geçmeyi planlıyorum.

Ayrıca o bahsettiğin 2-3₺ kesilmesi olayı da sanırsam telsiz kullanım ücreti oluyor.

Saçma bir vergilendirme bence. Ama alınıyor işte. (n)
Benden kesilmiyor yalnız bana geliyor benimde şaşırma sebebim o alıştık hep kesilmesine gelince şaşırıyorum inanamıyorum nerden geldiğine. :D

Digerleri sanki cok mu iyi de? Hepsi ayni.

Vodafone baştan aşağı rezalet bir şirket.

Çekim gücünden tut sitesine, uygulamasına kadar. Müşteri hizmetleri berbat, 4G'si inanılmaz yavaş, çaktırmadan faturaya bilmem ne kampanyası diye fatura bindirmeler... Uzar giderbu.

Uzak durun şu operatörden. Türk Telekom bile daha iyi bunlardan.

Vodafonedan son 3 aydır tiksiniyorum. Paketim bitmemesine karşın normal İnternete geçiyor. Ve sürekli kampanya için arıyorlar. Yetti artık taahütüm bitsin direk TT geçicem.

@144074 Aslında iyi fikir ha. Çok sağol gerçekten.

Peki ben aylık kontörlü paketlerden yapsam, benden aylık telsiz kullanım ücreti olarak kaç ₺ çekilir?
Bir bilgin var mı bu konuda?
Şu paketi oldukça beğendim. Umarım süresi geçmemiştir. :D #Selfy Turuncu Small Paketi
Ben de Vodafone'liyim benden kontürlüde 1.87 kesiyo.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı